2021 m. rugsėjo 28 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Vakcinavimas

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Butėnuose vokaliniai ansambliai trumpam pasikvietė bobų vasarą

Į Butėnus atėjo bobų vasara. Čia nuaidėjo dešimtojo vokalinių ansamblių festivalio „Bobų vasara“ akordai. Festivalyje dalyvavo 10 Radviliškio rajono vokalinių ansamblių.

Skaityti toliau...
Šeduvoje atidaryta atnaujinta Kaštonų aikštė

Amatininkų ir tautodailininkų dirbiniai, liaudies muzikos koncertas ir iškilminga atidarymo juostelės kirpimo ceremonija šeduvius sukvietė į atnaujintos Kaštonų aikštės atidarymą.

Skaityti toliau...
In memoriam Petras Rimas Kundrotas (1942 06 12–2021 09 25)

2021 m. rugsėjo 25 d. Amžinybėn išėjo radviliškietis, Radviliškio miesto garbės pilietis Petras Rimas Kundrotas.

Petras Rimantas Kundrotas visada buvo aktyvus, iniciatyvus pilietis, kuriam rūpėjo Radviliškio miestas.

Skaityti toliau...
2021 m. rugsėjo 30 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis vyks 2021 m. rugsėjo 30 d. 13.00 val. Posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Kur kreiptis nukentėjus nuo nusikalstamos veikos

Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras yra pagalbos tarnyba, organizuojanti ir teikianti akredituotą pagalbą nuo nusikalstamos veikos nukentėjusiems asmenims.

Tarnyba nuo nusikalstamos veikos nukentėjusiems asmenims teikia nemokamą teisinę, socialinę, psichologinę pagalbą bei laikino apgyvendinimo paslaugą.

Skaityti toliau...
„Caritas“ organizacija ieško būdų padėti rajono žmonėms

Savivaldybėje apsilankė Šiaulių vyskupijos „Caritas“ direktorius kun. teol. lic. Tomas Janavičius, direktoriaus pavaduotoja Zita Baranauskienė, Radviliškio ir Šeduvos parapijų „Caritas“ organizacijos padalinių atstovės.

Skaityti toliau...
Padėkota už indėlį valdant COVID-19 pandemiją

„Tik kartu esame stiprūs. Tik drauge eidami koja kojon ir darydami bendrus darbus, galime po truputį grįžti į normalų gyvenimą.“

„Tik vieningas požiūris į bendrą darbą ir pozityvus žvilgsnis į sunkiausius dalykus gali padėti žmonėms suvaldyti tiek savo baimes, tiek nepasitikėjimą. Susipriešinimas, pavydas ir pagieža niekur neveda.“

Skaityti toliau...
Miežaičių kaime – radisto sodyba

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis susitiko su Radviliškio rajono Miežaičių kaime įsikūrusiu Lietuvos radijo mėgėjų draugijos nariu, radijo bangų sporto pasaulio čempionu Rolandu Jokūbausku.

Skaityti toliau...
Kultūros paveldo dienų proga – ekskursija po Radviliškio rajoną

Šiais metais rugsėjo 17–26 d. vyksiančios Europos paveldo dienos (EPD), šiemet kviečiančios intriguojančia tema „Įtraukiantis paveldas“ – tai ne tik vienas simboliškiausių Europos Tarybos inicijuotų renginių. Renginio tikslas – geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo, įsitraukti ir kitus įtraukti į jo išsaugojimo sąjūdį, išmokti jį saugoti, tausoti ir išradingai naudoti. Šia proga Radviliškio miesto mokyklų mokiniai tradiciškai buvo pakviesti į ekskursiją po Radviliškio rajono lankytinas vietas.

Skaityti toliau...
Sveikiname!

Skaityti toliau...
Kviečiame į nemokamą BETA seminarą daugiabučių namų renovacijos tema

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.

Seminaro vieta – Aušros a. 10, Radviliškio rajono savivaldybė.

Seminaro laikas – 2021 m. rugsėjo 29 d. 15.00 val.

Skaityti toliau...
Aplankyta Radviliškio dailės mokykla ir Alksniupių bendruomenė

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis apsilankė Radviliškio dailės mokykloje ir Alksniupių bendruomenėje, susitiko su dailės ir Alksniupių pagrindinės mokyklos ir bendruomenės vadovais, aktyviausiais nariais.

Skaityti toliau...
Lietuvai pagražinti draugijos Radviliškio skyriui – 25-eri

Radviliškio viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda, skirta Lietuvai pagražinti draugijos Radviliškio skyriaus 25-mečiui. Šios gražios sukakties proga aktyviausieji nariai susibūrė ir suorganizavo parodą, kurios eksponatai - draugijos 25-erių metų veiklą liudijantys daiktai, sukurti albumai, kalendoriai, apdovanojimai, leidiniai. Gražiausių sodybų apdovanojimai - atminimo lentos - parodą pasiekė iš Radviliškio rajoną gražinančių sodybų šeimininkų namų. Leidinius parodai paskolino daugumos jų autorė Elžbieta Karaliūtė, keli jų – iš Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondų.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)