2020 m. vasario 17 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Bėgimas „Už laisvę“, didžiausios ledinės maudynės Šiaurės Lietuvoje, tautodailės darbų paroda ir koncertas „Sudainuokime Lietuvą“ – taip Vasario 16-ąją atšventė radviliškiečiai

Išaušusią puikią, saulėtą Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, radviliškiečiai paminėjo su trenksmu – sportiškai ir patriotiškai nusiteikę.

Skaityti toliau...
Pažadink Lietuvą many. Partizanų atminimas pagerbtas Minaičiuose

Plazdančios vėliavos, skambančios dainos, jausmingi žodžiai ir patriotiniai jausmai sklandė ore  vasario 15 dieną Minaičiuose, Radviliškio rajone. Čia paminėtos 71-osios Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) Tarybos 1949 m. vasario 16-osios Deklaracijos paskelbimo metinės. Dar vienas visus vienijęs leitmotyvas – „Pažadink Lietuvą many“ – skambėjo jaunimo, dalyvavusio šiame renginyje, lūpose.

Skaityti toliau...
Pagerbti geriausieji 2019 metų Radviliškio rajono sportininkai

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse tradiciškai pagerbti geriausieji 2019 metų Radviliškio rajono sportininkai.

Ceremonijoje, vykusioje Radviliškio miesto kultūros centre, pasidžiaugta gražių pergalių kupinais 2019 metais, jaunąja sportininkų karta ir visų sportininkų ir jų trenerių ryžtu kuo plačiau skleisti žinią apie  ryžtingus ir profesionaliai pasirengusius Radviliškio rajono sportininkus.

Skaityti toliau...
Kodėl verta sukti galvą dėl išmetamo maisto?

Maisto produktus perkame kasdien. Nesuvalgytus, pabodusius, per ilgai šaldytuve laikytus produktus išmetame dažnai nesusimąstydami, kokių pasekmių mūsų vartojimo įpročiai turi aplinkai.

Skaityti toliau...
Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2019

Visuomenė jau gali teikti labiausiai apdovanojimų vertas žmogaus teisių iniciatyvas.

Apdovanojami bus lygybės ir įvairovės srityje 2019 metais pasižymėję asmenys, organizacijos, idėjos, projektai, iniciatyvos, poelgiai ar veiksmai. Kviečiame siūlyti kandidatus 8 skirtingoms nominacijoms: Lyčių lygybės, Tautų dialogo, Vaivorykštės, Geriausias amžius – mano amžius, Įveiktos kliūties, Religijų ir įsitikinimų įvairovės, Metų proveržio ir Atviros visuomenės piliečio.

Skaityti toliau...
Kviečiame prisijungti ir dalyvauti Lietuvių kalbos dienų 2020 renginiuose

Penktą kartą rengiamos Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti.

Skaityti toliau...
Nacionalinis diktantas vyks vasario 28 dieną

Jau tryliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks vasario 28 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

Skaityti toliau...
Padėkos šventė Tyruliuose

Tyrulių kultūros salėje padėkota visiems, kuriantiems Tyrulius.

Tradicinėje Tyrulių seniūnijos padėkos šventėje „Iš širdies į širdį“, padėkota žmonėms, kurie visą savo širdį ir darbus atiduoda vietai, kurioje gyvena – Tyrulių seniūnijai.

Skaityti toliau...
Studijų mugėje – dėmesys Nacionalinei TAU universiadai

Vasario 6–7 dienomis „Litexpo“ parodų centre Vilniuje vyko paroda „STUDIJOS 2020“, kuri yra didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Joje pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir įvairios papildomos galimybės. Dėmesys parodoje skirtas tiek Lietuvos aukštosioms universitetinėms ir ne universitetinėms mokymosi įstaigoms, tiek profesinėms mokyklos ar užsienio universitetams.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybėje – Šeimos tarybos posėdis

Radviliškio savivaldybėje vykusiame Šeimos tarybos posėdyje aptartas Šeimos stiprinimo Radviliškio rajono savivaldybėje prioritetų nustatymo ir priemonių planas.

Skaityti toliau...
Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui perkami gyvenamosios paskirties būstai. Kviečiame teikti pasiūlymus

Radviliškio rajono savivaldybės administracija Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui, naudojant Europos Sąjungos fondų lėšas, skelbiamų derybų būdu perka gyvenamosios paskirties namus su gyvenamosios paskirties žemės sklypais ir gyvenamosios paskirties butą.

Skaityti toliau...
Informacija apie parengtą sprendimo projektą dėl Radviliškio rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo

Vadovaudamiesi Teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi ir Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 „Dėl Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų patvirtinimo“, informuojame, kad yra teikiamas Savivaldybės tarybai sprendimo projektas dėl Radviliškio rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo pradžios ir planavimo tikslų.

Skaityti toliau...
Informacija apie sprendimo projektą dėl pradedamo rengti Žalgirio gatvės (Nr. RD8040) atkarpos tarp Paplentės 2-osios ir Vytauto Landsbergio-Žemkalnio gatvių (A9), Radviliškio m., susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo sp

Vadovaudamiesi Teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi ir Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 „Dėl Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų patvirtinimo“, informuojame, kad Savivaldybės tarybai yra teikiamas sprendimo projektas dėl Žalgirio gatvės (Nr. RD8040) atkarpos tarp Paplentės 2-osios ir Vytauto Landsbergio-Žemkalnio gatvių (A9), Radviliškio m., susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo specialiojo plano su žemės paėmimo visuomenės poreikiams sąnaudų ir naudos analize rengimo. Su sprendimo projekto tekstu galima susipažinti  čia (žr. žemiau):

Skaityti toliau...
Visiems, kam sukelia nepatogumų Eibariškių parko tvarkybos darbai!

Kaip visi žino, Radviliškio Eibariškių parke praėjusiais metais prasidėjo intensyvūs parko tvarkymo darbai.

Taip, jame dabar labai šlapia, taip, jį pereiti sudėtinga, taip, apie pasivaikščiojimą jame dažnas net ir nebekalba. Taip, ten viskas iškasiota ir palikta.

Skaityti toliau...
Analizuojama Radviliškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo situacija

Analizuojama Radviliškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo situacija, tariamasi dėl savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano pakeitimo, planuojant mokyklų reorganizavimą, likvidavimą, pertvarkymą ir struktūrinius pertvarkymus 2020 metais.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)