2020 m. vasario 18 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Padėkos šventė TyruliuoseSpausdinimo versija

Tyrulių kultūros salėje padėkota visiems, kuriantiems Tyrulius.

Tradicinėje Tyrulių seniūnijos padėkos šventėje „Iš širdies į širdį“, padėkota žmonėms, kurie visą savo širdį ir darbus atiduoda vietai, kurioje gyvena – Tyrulių seniūnijai.

Apdovanotieji Mero padėkos raštais

Šventę pradėjo seniūnas Rimantas Liukumas, kuris pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, kad dar tiek daug yra žmonių, kuriems galima padėkoti.

Šventėje dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis su žmona Nijole nuoširdžiai pasveikino visus dalyvavusius šventėje ir įteikė mero Padėkos raštus Reginai Pranciškai ir Ignui Andriuliams bei Vilmai ir Svajūnui Toleikiams už aktyvų bendradarbiavimą ir nuoširdžią pagalbą Tyrulių seniūnijai ir gyventojams.

Žodis buvo suteiktas ir Polekėlės bažnyčios kunigui Feliksui Baliūnui, kuris kalbėjo apie gerumą.

Seniūnaitijų „Metų žmonės“

Jau antri metai seniūnaitijos renka savo „Metų žmogų“. Jonaitiškių seniūnaitijoje „Metų žmogumi“ išrinktas Robertas Zemblys, Polekėlės seniūnaitijoje – Algis Grinius, Tyrulių seniūnaitijoje – Genadijus Siniakovas.

Už nuoširdų bendradarbiavimą, aktyvią bendruomeninę veiklą ir sėkmingai vykdomus projektus buvo padėkota Polekėlės bendruomenės pirmininkei Valentinai Grinienei ir Tyrulių bendruomenės pirmininkei Astutei Kurtkuvienei. Už visokeriopą pagalbą ir aktyvų bendradarbiavimą Tyrulių seniūno Padėkos raštais apdovanoti Šeduvos globos namų direktorė Andžela Brazienė, Asta Petrauskienė ir Martynas Menkeliūnas, Vilma ir Svajūnas Toleikiai, Agnė Narbutaitė, Valerija Račkauskienė. Aldona ir Antanas Kryžanauskai ir Birutė Tamošiūnienė.  Nebuvo pamiršti ir gražiai prižiūrimų sodybų šeimininkai.

Apdovanotieji seniūno Padėkos raštais

Po oficialios dalies vyko koncertas, kurį parengė kultūros specialistė Liongina Vitalija Lipskienė. „Tokio aukšto lygio koncertas ir tiek daug įvairių meno kolektyvų pasirodymų ir džiugina širdį, ir stebina. Pasirodo, jei labai nori, tai galima  nedidelėje seniūnijoje išlaikyti aukštą kultūros lygį“, – koncertu džiaugėsi A. Čepononis ir dėkojo Tyrulių seniūnijos kultūros specialistei Lionginai Vitalijai Lipskienei už entuziazmą ir norą dirbti.Šventė baigėsi gera nuotaika ir audringais plojimais. Po koncerto gyventojai ir svečiai galėjo pasigrožėti Tyrulių gyventojos Birutės Tamošiūnienės kurtais rankdarbiais.

Tyrulių seniūnijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)