2019 m. rugpjūčio 18 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Priešpaskutinis „Lietuvos plento taurės etapas“ vyks Baisogaloje. Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, bus ribojamas eismasSpausdinimo versija

Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, Baisogaloje vyks priešpaskutinis, septintasis šių metų „Lietuvos plento taurės etapas“. Šis sezonas yra antrasis, kuomet didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse „Lietuvos plento taurė“ lankosi Radviliškio rajone. Pernai balandžio pabaigoje Baisogaloje buvo surengtas pirmas šios taurės etapas.

Šiais metais taurėje savo jėgas išbandė jau daugiau kaip 600 dviratininkų iš penkių šalių. Septintajame Baisogalos etape prie starto linijos turėtų stoti daugiau kaip 250 dviratininkų iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos.

Visi dalyviai yra skirstomi į tris pajėgumo grupes, kurios sekmadienį startuos atitinkamai 10 val., 12 val. ir 15.15 val. Lenktynių trasa nesikeičia, dviratininkai startuos Baisogaloje, o daugiau kaip 40 km rato maršrutas drieksis pro Margavonis ir Vabalius.

Rugpjūčio 25 d., sekmadienį, nuo 9:30 iki 18:30 val. bus ribojamas eismas Baisogalos centre, Kapų gatvėje ir kelyje 3404. 

Po šešių „Lietuvos plento taurės“ etapų pagrindinėje dalyvių grupėje pirmauja Eimantas Gudiškis iš „Colibri Cycling Team“, nuo jo 2 min ir 50 sek atsilieka Povilas Šideikis iš „S-Sportas“ komandos, trečias rikiuojasi Justas Klimavičius iš „Impuls racing team“ (atsilieka 3 min ir 20 sek). 

E. Gudiškis taip pat pirmauja ir sprinto bei aktyviausio dviratininko įskaitoje. 40+ įskaitoje tvirtai pirmauja Rimas Petrusevičius iš „S-Sportas“ komandos, moterų grupėje pirmauja Olivija Baleišytė. Komandų rikiuotėje pirmauja „Top Team Cycling“. 

Daugiau informacijos ir registracija www.plentotaure.lt

Lietuvos plento taurės organizatorių informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)