2019 m. gruodžio 8 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Lapkričio mėnuo Baisogaloje, 2019 m. mažojoje kultūros sostinėje, – jaunimo, patriotinis mėnuoSpausdinimo versija

Lapkričio mėnesį Baisogaloje daug dėmesio buvo skirta jaunimui: kvietėme net į trijų  grupių: „MARABU BAND“, „GOOD TIME BOYS“ ir grupės iš Maltos „THE RANCH“ nemokamus koncertus. Daug diskusijų sukėlė ir B&B šiuolaikinio šokio spektaklis „BANANA DREAM“. Smagu, kad ir vyresnio amžiaus Baisogalos gyventojai ir svečiai yra labai šiuolaikiški, žingeidūs ir lankosi jaunimo grupių koncertuose.

Baisogalos kultūros centre prasmingai paminėta Tolerancijos diena. Į svečius atvyko Lietuvos tautinių bendrijų centro direktorė Alvida Gedaminskienė, Tautinių bendrijų Tarybos pirmininkė Gunta Ronė. Vadovės pristatė tautinių bendrijų veiklą ir parodą „Lietuvos tautinės bendrijos: istorijos keliu“. Koncertavo Vilniaus vokiečių bendruomenės ansamblis „Sveikinimas Tėvynei“ ir Vilniaus rajono lenkų vokalinė- instrumentinė grupė „Senjorai“, vadovas Jeronimas Černius.

 

Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė kalbėjo apie toleranciją, pakantų požiūrį į šalia esantį ir kartu su Baisogalos kultūros centro direktore Juste Juškaite įteikė atminimo dovanas.

 

Lapkričio 23 d. Baisogaloje paminėta Lietuvos kariuomenės diena, Lietuvos Šaulių sąjungos įkūrimo ir kovų su bermontininkais 100-osios metinės.

Baisogalos gyventojus ir svečius sveikino seniūnė Renata Masiulienė ir kalbėjo apie šių datų svarbą Lietuvos istorijai. Kultūros centro meno vadovas, mėgėjų teatro dalyvis Paulius Kablys pristatė Šiaulių miesto pučiamųjų orkestrą, solistus Astą Krikščiūnaitę ir Juozą Janužą bei orkestro  dirigentą Gediminą Brūzgą.

 

Lapkričio 24 d. baisogaliečiai sulaukė puikios dovanos iš Šiaulių dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ vadovo Remigijaus Adomaičio – kultūros centre koncertavo Vengrijos merginų choras „Aurin“, meno vadovas Laszlo Duranyik. Šis kolektyvas dalyvavo tarptautinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „Ateities balsai“, skirtoje Šiaulių „Dagilėlio‘‘dainavimo mokyklos 20-mečiui. Atminimo dovanomis ir nuoširdžiais plojimais buvo išlydėtos net 52 choro dalyvės.

Visą mėnesį aktyviai koncertavo ir kultūros centro kolektyvai. Mišrus choras „Naktikovas“ (vad. Neringa Bernadickienė) dalyvavo Lietuvos Juozo Gudavičiaus vardo muzikos konkurse „Kur giria žaliuoja“ Paįstrio kultūros centro Bernatonių padalinyje Panevėžio r.

Mėgėjų teatras (vad. Vilija Kaščionienė) rodė Stasio Žemačio komediją „Jaunikis iš Kauno“ Akademijos KC Dotnuvos skyriuje teatrų festivalyje „Sveiki gyvi“.

 

Moterų vokalinis ansamblis (vad. Neringa Bernadickienė) dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro muzikiniame vakare „Meilės muzika“, vokalinių ansamblių koncerte „Rudens melodijos“ Mažeikių KC ir Pasvalio kultūros centro Krinčino skyriuje tradicinėje romansų šventėje.

Netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vad. Paulius Kablys) koncertavo edukacinėje programoje Radviliškio r. savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre, derliaus šventėje Šimonių mstl. Kupiškio r., Gargždų kultūros centre kapelos „Šešios bačkos“ kūrybinės veiklos 10-mečiui paminėti ir Panevėžio bendruomenių rūmuose vakaronėje „Geri vakarai“.

Už bendradarbiavimą ir paramą Baisogalai, mažajai 2019 m. kultūros sostinei, dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės tarybai ir sostinės globėjui merui Antanui Čepononiui.

Informaciją pateikė Baisogalos kultūros centras

Nuotraukos A. Žaromskio

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)