2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – apie pasirengimą šaltajam metų sezonuiSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptarta, kaip pasirengta šaltajam metų sezonui.

UAB „Radviliškio šiluma“ direktorius Pranas Mickaitis informavo, kad įmonė visiškai pasirengusi šildymo sezonui: kuru visam sezonui pasirūpinta, atnaujinta pagrindinė Radviliškio miesto šiluminė trasa sumažino trasose dėl blogai izoliuotų vamzdynų patiriamus nuostolius.

Pasak jo, dėmesį reiktų atkreipti į tai, kad didesnes ar mažesnes išlaidas už šildymą lemia namo būklė. Jei namas kiauras, tai ir už šildymą daugiau mokėti reikės. Renovuoti namai už šildymą moka mažiau. Pasak P. Mickaičio, dažniausiai namo gyventojams užtektų pasirūpinti stogo, rūsio, laiptinių langų, šilumos punktų sutvarkymu, ir už šildymą galima būtų mokėti žymiai mažiau.

UAB „Radviliškio vanduo“ direktorius Egidijus Barčkus priminė gyventojams pasirūpinti vandens išleidimu iš papildomai įrengtų vandens tiekimo sistemos atšakų, kurios gali užšalti žiemą ir sprogti, sutrūkinėti. Būtina apšildyti vamzdžius nešildomose patalpose, laiptinėse ir stebėti, kad tose patalpose temperatūra nenukristų iki minusinės temperatūros. Svarbu atkreipti dėmesį į vamzdžių gylį žemėje palei pamatus, jei reikia, juos pridengti. E. Barčkus priminė įmonių ir įstaigų vadovams, kad jie turi patys patikrinti, kaip jų teritorijose esančios trasos parengtos žiemai. Jis informavo, kad UAB „Radviliškio vanduo“ paslaugos, kurios teikiamos įvykus avarijai dėl vartotojų kaltės, yra mokamos.

E. Barčkus informavo komisijos narius apie įmonės vykdomus projektus, apie įmonėje vykdytų stalo pratybų rezultatus.

Posėdžiui pirmininkavusi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė informavo komisijos narius apie kelininkų pasirengimą žiemos sezonui. Jų atstovai posėdyje nedalyvavo, bet  telefonu pateikė informaciją, kad druskos ir smėlio mišiniu visam žiemos laikui pasirūpinta, technika parengta.

Posėdyje dalyvavę sveikatos priežiūros specialistai informavo, kad sergamumo rodikliai didėja, vyrauja peršalimo ligos, Šiauliuose jau užfiksuoti keturi gripo atvejai. Jie ragino skiepytis. Nemokama vakcina nuo gripo rizikos grupėms gydymo įstaigas pasieks spalio mėnesį, o mokama vakcina skiepytis jau galima, reikia tik kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)