2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškyje aukso ir sidabro spalvomis suspindo pagrindinė rajono eglėSpausdinimo versija

Gruodžio trečiosios vakarą Radviliškio Aušros aikštėje buvo įžiebta pagrindinė rajono eglė. Šventinis šurmulys prasidėjo nuo pat ryto. Kol 27 miesto ir rajono įmonės ir įstaigos buvo bebaigiančios puošti savo eglutę tradicinėje eglučių alėjoje, miesto aikštėje vyko mugės, kuriose radviliškiečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę įsigyti įvairių skanėstų ir jaukių kalėdinių dovanėlių.

Vėlyvą popietę mieste pradėjo važinėti kalėdomobilis, kuriuo buvo galima nuvykti prie Radviliškio miesto kultūros centro. Ten visi kalėdomobilio keleiviai turėjo galimybę dalyvauti šeimų fotosesijoje „Žibantys pasimatymai“, o mažieji radviliškiečiai susitiko su pasakų personažais. Vakare prasidėjo eglutės įžiebimo šventė – teatralizuotas koncertas „Didžiosios Kalėdų senelio paslaptys“, kuriame savo dainas dovanojo radviliškietės solistės Austėja Valavičiūtė, Juta Butkevičiūtė, Kamilė Aksinavičiūtė, Toma Pauraitė, Miglė Jacynaitė. Po nuostabaus jaunųjų atlikėjų koncerto sidabro ir aukso spalvomis sužibo Radviliškio miesto aikštė ir pagrindinė rajono eglė. Kiek vėliau radviliškiečiai šėlo kartu su grupe „69 danguje“, o šventės pabaigoje miesto padangė nušvito įspūdingais fejerverkais.


Jolitos Plukienės nuotr.

Eglutės įžiebimo šventė baigėsi, tačiau visą gruodį ir maži, ir dideli radviliškiečiai ir miesto svečiai galės linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Gruodžio 10 ir 17 dienomis vyks šventiniai pasirodymai Aušros aikštėje ir į „Žiemos pasaką“ pakvies Radviliškio miesto kultūros centro ir Radviliškio muzikos mokyklos teatro studijos interaktyvus-muzikinis spektaklis visai šeimai, taip pat žiūrovus džiugins teatralizuotas koncertas, kuriame dalyvaus Radviliškio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai, Radviliškio muzikos mokyklos auklėtiniai ir kiti jaunieji atlikėjai. Koncerte dalyvaus Kalėdų senelis ir jo draugai.

Gruodžio 10 ir 11 dienomis 16 val. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje vyks adventiniai chorinės muzikos vakarai-koncertai, o gruodžio 20 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyks kultūros centro meno mėgėjų kolektyvų žinomiausių pasaulinių hitų teatralizuotas koncertas. Radviliškio miesto kultūros centre gruodžio 9, 16 ir 22 dienomis veiks kalėdinių dovanų ir dekoracijų kūrybinės dirbtuvės „Šilta Kalėdų dovana“. Kol tėveliai ar vyresnieji šeimos nariai darbuosis kūrybinėse dirbtuvėse, mažieji radviliškiečiai turės progą susitikti su Kalėdų seneliu ir jo draugais: Nykštuku, Snaige ir kitais pasakų personažais. Gruodžio 11, 16 ir 17 dienomis planuojamos šventinės mugės, kuriose bus galimybė įsigyti įvairių skanėstų ir šiltų kalėdinių dovanėlių. Paskutinį metų vakarą, 23 val., visus kviesime į diskoteką, kurią vainikuos naujametiniai fejerverkai.

Visi renginiai bus organizuojami vadovaujantis tuo metu galiojančiomis renginių organizavimo būtinomis sąlygomis.

Papuoštu miestu, Kalėdinių eglučių alėja bus galima grožėtis iki pat Trijų karalių. Kviečiame apsilankyti.

Daugiau Kalėdų eglės įžiebimo Radviliškyje nuotraukų čia.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)