2022 m. sausio 27 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Renkami duomenys apie asbesto turinčių gaminių kiekiusSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugsėjo 10 d. įsakymu Nr. A-928 (8.2) „Dėl Duomenų apie Radviliškio rajono savivaldybėje esančius asbesto turinčių gaminių kiekius teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtinta tvarka, kaip bus renkama, kaupiama ir teikiama informacija apie viešojo naudojimo pastatuose, gyvenamuosiuose namuose ir kituose statiniuose esantį jiems statyti panaudotą asbesto turinčių gaminių bei vis dar esantį aplinkoje asbesto turinčių gaminių kiekį. Tokie duomenys renkami kas dvejus metus.

Prašome gyventojus, įstaigas ir organizacijas ir šiemet aktyviai dalyvauti teikiant aktualią informaciją apie asbesto turinčių gaminių kiekį, esantį Jūsų pastate (pastatuose). Duomenis iki 2022 m. kovo 1 d. prašome teikti savo gyvenamosios vietos seniūnijai, užpildant Duomenų apie Radviliškio rajono savivaldybėje esančius asbesto turinčių gaminių kiekius teikimo tvarkos aprašo 2 priede esančią Asbesto turinčių gaminių kiekio apskaičiavimo ataskaitą.

Šios programos ilgalaikis tikslas – siekiant gerinti aplinkos būklę ir užtikrinti sveikesnę aplinką, palaipsniui ir saugiai šalinti asbesto turinčius gaminius iš aplinkos.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)