2022 m. sausio 21 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Į Savivaldybės pastatą – tik su leidimaisSpausdinimo versija

Nuo sausio 19 dienos į Radviliškio rajono savivaldybės administracinį pastatą, esantį adresu Aušros a. 10, Radviliškyje, galima pateikti tik su specialiais leidimais. Įgyvendinant vieno langelio aptarnavimo metodą, pirmajame pastato aukšte įrengti atitvarai su individualia leidimų sistema. Leidimų patekti į Radviliškio rajono savivaldybės pastatą, esantį Aušros a. 10, Radviliškyje, išdavimo, naudojimo ir galiojimo tvarkos aprašas patvirtintas Radviliškio rajono administracijos direktoriaus 2021-12-27 įsakymu Nr. A-1282 (8.2) „Dėl Leidimų patekti į Radviliškio rajono savivaldybės pastatą, esantį Aušros a. 10, Radviliškyje, išdavimo, naudojimo ir galiojimo tvarkos aprašo tvirtinimo“.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, Savivaldybės tarybos nariai turės specialius leidimus įeiti į pastatą, gyventojai, žiniasklaidos atstovai į administracinį pastatą pateks šiuo metu galiojančia bendra tvarka, t. y. nuolatinę darbo vietą Savivaldybės patalpose turintis Savivaldybės darbuotojas atvykusį svečią (-ius) ar interesantą (-us), kurio vizitas tiesiogiai susijęs su Savivaldybės darbuotojo atliekamomis pareigomis, pasitiks asmeniškai, ir, naudodamas savo Leidimą, svečią ar interesantą įleis ar išleis, ir visiškai atsakys už visą svečio ar interesanto buvimo Savivaldybės patalpose laiką. Į savivaldybėje vykstančius renginius ir pasitarimus žurnalistai, jei jie nėra uždari, patenka turėdami organizuojančio ar inicijuojančio asmens kvietimą arba sutikimą jame dalyvauti.

Savivaldybės patalpose vykstant renginiams, susitikimams, pasitarimams, posėdžiams):

  1. uždarų renginių (susitikimų, pasitarimų, posėdžių ir pan.) dalyviai bus įleidžiami pagal renginio organizatoriaus iš anksto pateiktą dalyvių sąrašą. Renginio organizatorius ar jo įgaliotas asmuo, vadovaudamasis sąrašu, dalyvius įveda ir išveda nevykdydamas asmeninės praėjimo kontrolės per Leidimų skaitytuvus ir atsako už visą dalyvių buvimo Savivaldybės patalpose laiką.
  2. viešų renginių (seminarų, mokymų ir pan.) dalyviai įleidžiami atlikus registraciją įėjimo metu. Renginio organizatorius ar jo įgaliotas asmuo dalyvius įveda ir išveda nevykdydamas asmeninės praėjimo kontrolės per Leidimų skaitytuvus ir atsako už visą dalyvių buvimo Savivaldybės patalpose laiką.
  3. renginių dalyviai turi teisę lankytis tik renginiui skirtose Savivaldybės patalpų erdvėse, kitų Savivaldybės patalpų erdvių lankymas be renginio organizatoriaus ar jo įgalioto asmens žinios draudžiamas.

Pagal Leidimų patekti į Radviliškio rajono savivaldybės pastatą, esantį Aušros a. 10, Radviliškyje, išdavimo, naudojimo ir galiojimo tvarkos aprašą, be leidimų į Savivaldybės patalpas įleidžiami Lietuvos Respublikos Prezidentas ir jį lydintys asmenys, Seimo Pirmininkas ir jį lydintys asmenys, Ministras Pirmininkas ir jį lydintys asmenys, ministrai ir juos lydintys asmenys, Seimo nariai (išskyrus kabinetą darbui su gyventojais Savivaldybės patalpose turintį Seimo narį, išrinktą vienmandatėje Radviliškio rajono savivaldybės apygardoje, kuriam jo kadencijos laikotarpiui išduodamas specialus leidimas). Už šių aukštų valstybės pareigūnų ir juos lydinčių asmenų patekimą į Savivaldybės patalpas atsako juos pasitinkantys Savivaldybės darbuotojai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)