2020 m. vasario 29 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Periodinių leidinių paroda ,,Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą"Spausdinimo versija

Pociūnėlių pagrindinė mokykla atsiliepė į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos kvietimą 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. surengti Lietuvių kalbos dienas. Numatyta įvairių veiklų.

Pirmasis renginys – periodinių leidinių paroda „Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą". Paroda skirta Mokyklų bendruomenių metams. Prasmingus bendruomenės veiklos momentus primena žinutės, straipsniai, išspausdinti 2004-2020 metais įvairiuose periodiniuose leidiniuose: rajoniniuose laikraščiuose „Radviliškio naujienos“, „Radviliškio kraštas“, „Mūsų kraštas“, respublikiniame laikraštyje „Dialogas“, Kėdainių rajono laikraštyje „Rinkos aikštė“. Iš viso eksponuojama daugiau kaip pusantro šimto tekstų. Pateikta informacija sulaukė nemažo mokyklos bendruomenės susidomėjimo.

Beveik visus tekstus, išspausdintus laikraščiuose, rašė mūsų mokyklos pedagogės. Straipsnių, žinučių autorės – Roma Buivydienė, Danguolė Kavaliauskienė, Aušra Sadzevičienė, Danutė Garuckienė, Janina Makarienė. Tekstuose pasakojama apie pamokas, popamokinius renginius, sėkmingą mokinių dalyvavimą konkursuose, varžybose, apie mokyklos bendradarbiavimą su mokinių tėveliais, su Pociūnėlių miestelio bendruomene, kitomis rajono mokyklomis, apie draugiškus ryšius su kaimynine Lenkija. Periodinius leidinius parodai iš asmeninio archyvo atnešė šios informacijos pateikėja.

Paroda „Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą“ – puikus įrodymas, kaip turiningai jau daug metų gyvena mūsų mokyklos bendruomenė. Kartu tai priminimas, koks svarbus kiekvienam bendruomenės nariui lietuviškas žodis, gimtoji kalba, kuria pateikta visa informacija.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)