2019 m. gruodžio 12 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Lietuvos jaunimo darbuotojų konferencija RadviliškyjeSpausdinimo versija

Radviliškio r. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje vyko atvirųjų jaunimo centrų ir jaunimo erdvių darbuotojų susitikimas-konferencija „Iššūkiai ir geroji patirtis darbe su jaunimu“. Į renginį susirinko gausus su jaunimu dirbančių žmonių būrys iš visos Lietuvos.

Sveikinimo žodį konferencijos dalyviams ir svečiams tarė Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė ir Radviliškio r. sav. jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius.

 

Konferenciją savo pranešimu atidarė Radviliškio ir Pakruojo atvirųjų jaunimo centrų atstovai Mindaugas ir Daiva. Jo tema – „Jaunimo centrų bendradarbiavimas įgyvendinant bendras veiklas. Geroji patirtis ir iššūkiai. Mindaugas ir Daiva pasakojo, kaip užsimezgė dviejų jaunimo centrų draugystė, kaip gimė idėja organizuoti bendrą jaunimo vasaros stovyklą ir su kokiais iššūkiais teko susidurti ją įgyvendinant. Visiems buvo įdomu susipažinti su gerąja radviliškiečių ir pakruojiečių patirtimi, rengiant bendras stovyklas. Kuršėnų ir Telšių AJC atstovės Kristina ir Renata pranešime „Bendros atvejų analizės. Žemaitijos jaunimo centrų patirtis“ pasidalijo gerąją Žemaitijos jaunimo centrų patirtimi, kaip rengti bendrus susirinkimus ir diskutuoti apie atskirus atvejus, susijusius su jaunuoliais.

 

Jaunimo darbuotoja Deimantė iš Gargždų AJC papasakojo apie mobilų darbą, vykdomą  atokiau esančiose Gargždų apylinkėse, apie sunkumus ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti, vykdant mobilų darbą kaimo vietovėse. Juventa iš Joniškio AJC supažindino su tarptautine savanoryste atvirajame jaunimo centre. Jaunimo darbuotoja pasakojo apie tarptautinės savanorystės privalumus ir patirtį, įgytą dirbant su savanoriais iš užsienio. Kartu su ja atvyko du savanoriai iš Turkijos ir Austrijos – Omar ir Laurin. Jie papasakojo apie savo gimtąsias valstybes, namų ilgesį ir apie džiaugsmus, patiriamus vykdant savanorišką veiklą toli nuo namų.

 

Po pietų pertraukos konferencijos dalyviai rinkosi Radviliškio AJC „Jaunimo erdvėje“, kur kalbėjosi, diskutavo, aptarė klausimus, su kuriais susiduriama dirbant su jaunimu. Dalyviai džiaugėsi turėdami galimybę susitikti su kitų rajonų jaunimo darbuotojais, pasikalbėti, pasidalyti gerosiomis patirtimis ir iššūkiais.

 

Atvirųjų jaunimo centrų ir jaunimo erdvių darbuotojų konferencija „Iššūkiai ir geroji patirtis darbe su jaunimu“ buvo Jaunimo reikalų departamento finansuojamo projekto "#Erdvėjuda" dalis.

Radviliškio r. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informaija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)