2022 m. gegužės 18 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šeduvoje paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienaSpausdinimo versija

Tęsdamas tarpukario tradicijas, Šeduvos kultūros ir amatų centras trečią gegužės sekmadienį kvietė visus į Šeduvos Laisvės aikštę paminėti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos. Buvo prisiminti kovotojai už Lietuvos laisvę, jų pasiaukojimas, tylos minute pagerbti žuvę Nepriklausomybės gynėjai.

Su švente susirinkusius sveikino bei išskirtiniu renginiu džiaugėsi Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, pabrėždamas, kad prisiminimo ir pagarbos vertas kiekvienas, žuvęs už Lietuvos laisvę.

Po mero sveikinimo prasidėjo iškilminga šaulių pasižadėjimo ceremonija. Ainiui Želviui LŠS Gen. P. Plechavičiaus 6-tos rinktinės 601 kuopos Šeduvos būrio vadui įteikta Šeduvos seniūnijos padėka už iniciatyvas, šauliškų vertybių puoselėjimą, svarų asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos šaulių sąjungą, pilietinį sąmoningumą, aktyvią šaulišką veiklą.

Renginyje skambėjo Šeduvos gimnazijos pučiamųjų orkestro (vad. K. Meškauskas), Šeduvos kultūros ir amatų centro direktoriaus Vaidoto Katučio, Baisogalos gimnazijos mokytojos Giedrės Nakutienės atliekami kūriniai.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608-osios pėstininkų kuopa kvietė apžiūrėti ginklų ekspoziciją, dalijosi patirtimi bei žiniomis apie eksponuojamus ginklus. Aktyvias veiklas vaikams ir suaugusiems organizavo Radviliškio šratasvydžio klubas „Juodvarniai“ bei Šeduvos ir Baisogalos šauliai.

Renginį vainikavo televizijos projektų dalyviai, jaunimo grupė „Marabu“.
Renginį vedė Arvydas Kavaliauskas.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija

Nuotraukos Sigito Mikučio.

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)