2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame susipažinti su parengtais Šeduvos autobusų stoties projektiniais pasiūlymaisSpausdinimo versija

Statinių statybvietės adresas Nekilnojamojo turto registre ar kadastre arba žemės sklypo geografinės koordinatės – Vytauto g. 28, Šeduva, Radviliškio r. sav.

Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis – 7.6. transporto paskirties pastatai – skirti transporto reikmėms – susiję su transportavimu (oro uosto, jūros ir upių laivyno, geležinkelio ir autobusų stočių pastatai, judėjimo postų, dispečerinių, iešmų postai, uosto terminalai, signalų perdavimo, švyturių, muitinių pastatai ir kiti pastatai).

Statinių tipas – projektuojama autobusų stotis.

Rengiant pastato (jo dalies) projektinius pasiūlymus, statinių išdėstymo sklype su gretima urbanistine aplinka vizualizacija privaloma.

Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo įgaliotas atstovas (-ų), galintis informuoti apie projektinius pasiūlymus – UAB „Rusnė“, tel. nr. +370 37 320 365, el. p. rusne@rusne.lt.

Projektinius pasiūlymus parengusi statinio architektė (autorė) – Rūta Šimkuvienė, el. p. ruta.r@rusne.lt.

Statytojas – Šeduvos miesto seniūnija, Laisvės a. 6, Šeduva, LT-82227 Radviliškio r. sav., el. p. seduva@radviliskis.lt, tel. +370 422 56 133.

Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti internete www.radviliskis.lt skyrelyje Teritorijų planavimas ir statyba. Visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais skiriama ne mažiau kaip 10 darbo dienų nuo pranešimo savivaldybės interneto svetainėje paskelbimo dienos.

Iki viešo susirinkimo galima teikti projektuotojui pasiūlymus, pastabas. Galite gauti informaciją, susipažinti su dokumentacija bei teikti pasiūlymus dėl rengiamo projekto raštu adresu UAB „Rusnė“ Miško g. 30-78, LT-44313 Kaunas, arba el. paštu rusne@rusne.lt.

Informacija, iki kada ir kaip iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų – informacija teikiama ir kreipimasis raštu priimami iki 2020 m. birželio 16 d.

Kur ir kada vyks viešas susirinkimas (adresas, laikas) – su projektu bus galima susipažinti viešo susirinkimo metu 2020 m. birželio 16 d. 17.00val. Šeduvos miesto seniūnijoje, Laisvės a. 6, Šeduva, LT-82227 Radviliškio r. sav. Karantino laikotarpiu nuoroda prisijungimui į tiesioginę viešo svarstymo vaizdo transliaciją – https://us02web.zoom.us/j/83881782699.

Projektiniai pasiūlymai.

Projekto rengėjo informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)