2020 m. sausio 29 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
2020 metais didės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokestisSpausdinimo versija

2020 m. sausio 21 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis pasirašė papildomą susitarimą su LR Kultūros ministerija prie 2018 m. spalio 4 d. memorandumo „Dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą“. Memorandumo papildomas susitarimas pasirašytas pripažįstant, kad savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai yra vieni mažiausių viešajame sektoriuje, siekiant bendromis pastangomis didinti savivaldybių  kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus.

Memorandume susitarta 2020 metais skirti papildomą finansavimą savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams didinti, užtikrinant, kad valstybės ir savivaldybės lėšomis savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai vidutiniškai didėtų ne mažiau kaip 10 %.

Tikime, kad kultūrai skiriamos lėšos sukuria ne tik pridėtinę ekonominę vertę, užtikrina socialinius ir kultūrinius poreikius visuomenėje, bet ir didina regionų ir vietos savivaldos patrauklumą, stiprina kultūrinį identitetą. Manome, kad, siekiant išvengti neigiamų pasekmių kultūros politikos raidai, būtina užtikrinti nuoseklų savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimų augimą.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)