2020 m. kovo 28 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Priimtas sprendimas atšaukti ar atidėti vėlesniam laikui organizuojamus renginius bei neorganizuoti naujų renginių Spausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija nusprendė nuo 2020 m. kovo 6 d. iki 2020 m. balandžio 15 dienos atšaukti ar nukelti vėlesniam laikui visus Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje suplanuotus masinius renginius tiek patalpose, tiek lauke bei neorganizuoti naujų renginių.

Šis komisijos sprendimas galioja Radviliškio rajono savivaldybės administracijai, visoms savivaldybės įstaigoms ir įmonėms ir kitiems veiklą vykdantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, organizuojantiems masinius renginius.

„Siekdami maksimaliai sumažinti riziką dėl galimo koronaviruso plitimo Lietuvoje, priėmėme sprendimą atidėti savivaldybės teritorijoje inicijuojamus masinius renginius ir nerizikuoti žmonių sveikata, iki kol pasikeis situacija dėl COVID-19 plitimo. Kviečiame į šį sprendimą įsiklausyti ir atšaukti arba vėlesniam laikui atidėti organizuojamus renginius Radviliškio rajone“, – sakė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė.

Internete vis dar gali būti matomi kvietimai į renginius ar jų reklama, bet jie nebevyks iki kol bus atšauktas draudimas. Tiksliausią informaciją apie konkrečius renginius suteiks renginių organizatoriai.

Masinis renginys – šventė, festivalis ar kitas didelei grupei žmonių grupei skirtas renginys, kurį organizuoja  valstybės ar savivaldybės  institucijos ar įstaigos, fiziniai, juridiniai asmenys ar juridinio asmens statuso neturinčios organizacijos ar jų filialai, suderinę renginio laiką ir jo organizavimo tvarką su  reikiamomis savivaldybės institucijomis (kai toks suderinimas būtinas pagal LR susirinkimų įstatymą).

Šis sprendimas priimtas vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos 2020-03-03 sprendimu Nr. V-259 „Dėl rekomendacijų riboti masinius renginius“ (http://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/V-259.pdf).

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)