2021 m. lapkričio 29 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankė naujasis Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadasSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje su Radviliškio rajono savivaldybės meru Vytautu Simeliu susitiko naujasis Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas majoras Tomas Stankevičius ir Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608 pėstininkų kuopos vadas vyr. leitenantas Robertas Skrockis.

Vizito tikslas – prisistatyti savivaldos atstovams, aptarti galimus bendradarbiavimo sritis, pasidalyti lūkesčiais ir mintimis apie patriotiškumo ugdymą švietimo įstaigose.

Susitikime aptartas savivaldybės ir rinktinės bendradarbiavimo tęstinumas, galimybė bendrauti su jaunimu rajono švietimo įstaigose, ugdyti patriotišką jaunimą.

„Savivaldybė ir Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinė ir 608 pėstininkų kuopa jau seniai bendrauja įvairiuose renginiuose, pristato savo veiklą šventėse, susitinka su rajono bendruomene, vykdo pratybas, bet yra ir didesnių planų: intensyviau, glaudžiau bendrauti su rajono švietimo įstaigomis, ugdyti patriotišką, savo šalį mylintį ir ją ginti pasirengusį jaunimą“, – susitikime kalbėjo majoras Tomas Stankevičius.

V. Simelis, pratęsdamas šia mintį, teigė, kad galbūt netolimoje ateityje, bendradarbiaujant su Lietuvoje veikiančiomis kadetų mokyklomis, vienoje rajono gimnazijų bus pradėtas dėstyti patriotinio ugdymo kursas, kuriame paskaitas galės skaityti ir Radviliškio rajone įsikūrusių Lietuvos kariuomenės struktūrinių padalinių atstovai.

Susitikime dalyvavęs Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608 pėstininkų kuopos vadas vyr. leitenantas R. Skrockis pasidžiaugė, kad kuopa, veikianti Radviliškyje, yra beveik pilnai sukomplektuota ir 90 procentų jos sudaro Radviliškio rajono gyventojai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)