2021 m. rugsėjo 28 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės delegacija stiprino tarptautinius ryšius LenkijojeSpausdinimo versija

Liepos 23-25 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir Tarybos narys Jurgis Baublys, kartu su Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos ir Lietuvos merais bei delegacijomis, lankėsi Lenkijoje, Mazovijos Grodzisko (Grodzisk Mazowiecki) mieste. Vizito tikslas – tarptautinių ryšių stiprinimas. Radviliškio rajono savivaldybė su Lenkijos miestu Mazovijos Grodzisko (Grodzisk Mazowiecki) bendradarbiauja nuo 1995 metų. Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis 2004 metais yra paskelbtas šio miesto Garbės Piliečiu.

Apsilankymo metu įvyko susitikimas su Mazovijos Grodzisko miesto meru  Grzegorz Benedykcinski. Susitikime buvo aptartas Radviliškio ir Mazovijos Grodzisko miestų draugystės ir bendradarbiavimo stiprinimas ir tęstinumas. Vizito metu meras Vytautas Simelis ir Tarybos narys Jurgis Baublys dalyvavo  Mazovijos Grodzisko miesto naujo administracijos pastato atidarymo ceremonijoje. Taip pat vyko naujų Mazovijos Grodzisko bendruomenės projektų apžiūra bei jų pristatymas. Vėliau Radviliškio rajono savivaldybės delegacija buvo pakviesta pasiklausyti koncerto "A tribute to Krzysztof Krawczyk".

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis džiaugėsi, kad ir toliau tęsiasi prieš daug metų prasidėjusi šių dviejų miestų draugystė. Meras tikisi, kad tęsis įvairiapusis bendradarbiavimas, apimantis sporto, kultūros, švietimo ir kitas sritis. Tai pat tikimasi bendradarbiauti plėtojant verslą ir žemės ūkį.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)