2021 m. lapkričio 29 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Rudens žygis šiaurietiško ėjimo ritmuSpausdinimo versija

Spalio 16-ąją gausus būrys radviliškiečių ir ne tik jų rinkosi į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamą šiaurietiško ėjimo žygį. Nors motulė gamta šiek tiek dangų pravirkdė lietumi, tačiau tai žygeivių neišgąsdino.

Kleboniškių kaimo buities muziejuje susirinko daugiau nei 40 žygio dalyvių, kurie, vadovaujami šiaurietiško ėjimo trenerio Laimonto Rakausko, po nuotaikingos apšilimo mankštos išžygiavo Burbiškio dvaro link. Puiki žygeivių nuotaika išsklaidė lietaus debesis ir netrukus danguje nušvito saulė, tad renginio dalyviai galėjo ne tik aktyviai praleisti dieną žygiuodami, bet ir pasigrožėti Radviliškio rajono rudenėjančia gamta.

Žygio maršrutas driekėsi per rudeniškai išdabintus Kleboniškio kaimo bei pamiškės keliukus. Patyręs šiaurietiško ėjimo treneris Laimontas Rakauskas sustojimų metu neleido nuobodžiauti. Žygeiviai turėjo atlikti tam tikras užduotis ir pratimus, kurie tuo pačiu leido geriau susipažinti su šiaurietiško ėjimo technika.

Finiše Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Skaidrė Armonienė pasveikimo visus įveikus žygį, pasidžiaugė nuolatiniais žygių dalyviais ir naujai prisijungusiais, kurie supranta fizinio aktyvumo naudą ir siekia išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas, įteikė diplomus bei atminimo dovanėles. Po apdovanojimų dalyvių laukė edukatorės Sandros ant laužo paruoštas šiltas troškinys bei garuojanti žolelių arbata.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančiu šiaurietiško ėjimo entuziastų būriu. Dėkojame treneriui Laimontui Rakauskui už energiją ir puikią nuotaiką, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio direktorei Laurai bei jos komandai už pagalbą organizuojant žygį ir visiems ištvermingiesiems dalyviams. Tikimės pasimatyti ir kituose renginiuose!

Nuotraukų galerija.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)