2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sekmadienio popietę Baisogaloje nuskambėjo linksma ir kitokia grupių – kapelų šventė „Grok, trypk ir dainuok“Spausdinimo versija

Rudenišką spalio 17 dienos popietę Baisogalos kultūros centras pakvietė baisogalius ir miestelio svečius į linksmą ir kitokią grupių – kapelų šventę „Grok, trypk ir dainuok“. Nors negausiai susirinkusius, tačiau linksmai nusiteikusius žiūrovus lietuviškomis dainomis ir muzika džiugino trys kapelos iš Radviliškio rajono ir dvi grupės iš Užvenčio kultūros centro.

Baisogalos kultūros centro meno vadovas ir renginio vedėjas Paulius Kablys pasidžiaugė į šventę atvykusiais atlikėjais, dėkojo šventės dalyviams ir pakvietė žiūrovus pasimėgauti linksma muzika. Atlikėjus, organizatorius ir žiūrovus sveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė bei linkėjo gerų emocijų gyvo garso koncerte.

Koncerto metu savo dainas, muziką ir širdžių šilumą dovanojo Užvenčio kultūros centro vokalinė vyrų grupė „Truopnė mozėkonta“ (vad. A. Butnorius), Užvenčio kultūros centro grupė „Vartai“ (vad. A. Butnorius), Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ (vad. T. Kanapinskas), Karčemų kultūros salės kapela „Karčemėle“ bei Baisogalos kultūros centro netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vad. P. Kablys).

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)