2020 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Šiaulių AVMI klientų aptarnavimas Radviliškyje laikinai vyks kitose patalposeSpausdinimo versija

2020 m. rugsėjo 1 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad Radviliškyje nuo rugsėjo 2 dienos laikinai keičiasi klientų aptarnavimo vieta. Mokesčių mokėtojai bus priimami Gedimino g. 36, Radviliškyje, Radviliškio rajono policijos komisariato patalpose (įėjimas per Migracijos skyrių, 2 aukšte). Dėl pastato kapitalinio remonto laikinai nutraukiamas klientų aptarnavimas Šiaulių AVMI padalinyje adresu V. Kudirkos g. 3, Radviliškis. Taip pat primenama, kad tik iš anksto telefonu (8 41) 37 18 86 dėl apsilankymo Radviliškyje užsiregistravę klientai priimami gyvoms konsultacijoms.

„Nuo rugsėjo 2-osios naujose patalpose Šiaulių AVMI Radviliškio padalinio klientų aptarnavimo darbuotojai tęs savo įprastinį darbą. Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas – dėvėti kaukes, išlaikyti saugų atstumą – numatytu laiku aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai, - sako Šiaulių AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Vitalija Kublickienė.  – Visi kiti VMI prie FM ir Šiaulių AVMI specialistai, kol vyks remontas, dirbs Šiauliuose arba nuotolinėse darbo vietose.“

Gyventojams kilus klausimų, pasikonsultuoti galima ir paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882. Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt ir VMI vaizdo kanale. Aktuali informacija skelbiama ir oficialiame VMI socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)