2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sveikata
Nuo Covid-19 pasiskiepijusiems 75 metų ir vyresniems senjorams – 100 eurų išmokos

Senjorus, sukakusius 75 metų ir vyresnius, kviečiame pasiskiepyti sustiprinančiąja vakcinos doze. Ji ypač svarbi senjorams, mat mažėjant antikūnų skaičiui organizme, senka ir apsaugos nuo COVID-19 atsargos. Sustiprinančiąja trečiąja vakcinos doze skiepijama praėjus 180 dienų nuo antros dozės. Skiepijama „Comirnaty“ (gam. „BionTech“ ir „Pfizer“) arba „Spikevax“ (gam. „Moderna“) vakcina. Būtent senjorai 65 metų amžiaus ir vyresni yra skiepijamųjų asmenų prioritetų sąrašo viršuje.

Skaityti toliau...
Sveikatos apsaugos ministerija SMS pranešimais kviečia skiepytis

Siekiant išvengti epidemiologinės COVID-19 ligos situacijos blogėjimo Lietuvoje, šiandien Sveikatos apsaugos ministerijos vardu 16 metų amžiaus ir vyresniems šalies gyventojams, nepaskiepytiems vakcina nuo COVID-19 ligos ir nepersirgusiems koronaviruso infekcija, kuri būtų patvirtinta PGR tyrimu, bus siunčiami vienkartinio pobūdžio SMS pranešimai, informuojant juos apie galimybes pasiskiepyti.

Skaityti toliau...
Psichikos sveikata ir geriausi būdai ją stiprinti

Psichikos sveikata yra labai svarbi šiuolaikinėje visuomenėje, nes 1 iš 5 žmonių turi psichikos problemų. Dauguma iš mūsų pažįstame žmogų, turintį tokių problemų. Šie žmonės dažnai kenčia tyliai ir yra vieniši. Psichikos sveikata – tai emocinis ir dvasinis atsparumas, leidžiantis patirti džiaugsmą, ištverti skausmą, nusivylimą, liūdesį.

Skaityti toliau...
Nuo 2021 m. spalio 11 d. nuo COVID-19 bus skiepijama Radviliškio rajono sveikatos priežiūros įstaigose. Vakcinavimo centro veikla stabdoma

Nuo 2021 m. spalio 11 d. stabdoma Radviliškio vakcinavimo centro (Dariaus ir Girėno g. 27, Radviliškyje) veikla.

Visi, norintys pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, tai gali padaryti savo gydymo įstaigose, tereikia kreiptis į savo gydymo įstaigos registratūrą:

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)