2020 m. gegužės 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
PRO MEMORIA Antanui Lapinskiui

Po ilgos ir sunkios ligos Anapilin išėjo ilgametis dabartinės Šeduvos gimnazijos (anuo metu – Šeduvos vidurinės mokyklos) direktorius Antanas Lapinskis.

Skaityti toliau...
Pirmajame Lietuvoje interaktyviajame konkurse MUZIKA-@ – radviliškiečių pergalės

Karantinas nesutrukdė jauniesiems atlikėjams tobulėti ir gegužės 10 dieną Kauno 1-oji muzikos mokykla organizavo PIRMĄJĮ LIETUVOJE INTERAKTYVŲ jaunųjų muzikantų konkursą MUZIKA-@. Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 vaizdo pasirodymų, kuriuose gerbiama konkurso vertinimo komisija išvydo daugiau nei 600 jaunųjų konkurso muzikantų.

Skaityti toliau...
Pateiktos rekomendacijos mokykloms dėl paskutinio skambučio šventės

Šį penktadienį abiturientams baigsis mokslo metai. Tądien jiems nuskambės ir simbolinis paskutinis skambutis. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, suprasdamos mokyklų bendruomenės, ypač – mokinių, norą paminėti šią gražią šventę, parengė rekomendacijas, kaip reikėtų užtikrinti sveikatai saugią aplinką.

Skaityti toliau...
Informacija apie ugdymo organizavimą Radviliškio rajone nuo 2020 m. gegužės 18 d.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms, nuo gegužės 18 d. dalis vaikų, kurių tėvai pageidauja, grįš į Radviliškio rajono savivaldybės įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijoje – renginiai, skirti Europos dienos savaitei

Lizdeikos gimnazijoje jau ne vienerius metus gyvuoja tradicija pirmąją gegužės savaitę minėti kaip Europos dienos savaitę. Gimnazijoje ir už jos ribų vyksta įvairūs su Europos Sąjunga susiję renginiai. Šiais metais susidariusi situacija pakoregavo lizdeikiečių planus, tačiau kai kurie renginiai persikėlė į virtualią erdvę, ir tradicija buvo išsaugota.

Skaityti toliau...
Nustatyta, kaip turės dirbti nuo pirmadienio duris atversiančios mažųjų ugdymo grupės

Nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad mažųjų ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigose. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų.

Skaityti toliau...
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena Pociūnėliuose

Gegužės 7-oji – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, primenanti 40 metų (1864-1904) trukusį lietuviškos spaudos draudimą. Carinės valdžios bandymas XIX a. II pusėje-XX a. pr. sunaikinti lietuvišką žodį, spaudą, knygą, kalbą nepavyko. Lietuviai, nenustoję spausdinti ir platinti knygų, vykdę aktyvią knygnešystės veiklą, įrodė, kad yra brandi tauta, mylinti laisvę, gerbianti knygą.

Skaityti toliau...
Pociūnėliečiai - respublikinės fotografijų parodos „Gražiausias žodis – MAMA“ dalyviai

Artėjant Motinos dienai, Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius organizavo respublikinę virtualią fotografijų parodą „Gražiausias žodis – MAMA“. Parodos tikslas – skatinti vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, meninę raišką, jų tėvų ir pedagogų socialinę partnerystę.

Skaityti toliau...
Patvirtintos rekomendacijos, kaip abiturientams saugiai laikyti egzaminus

Švietimo, mokslo ir sporto ministras patvirtino rekomendacijas, gautas iš Sveikatos apsaugos ministerijos dėl brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo karantino sąlygomis.

Skaityti toliau...
Darželiai priims vaikus, bet bus laikomasi saugumo sąlygų

Nuo gegužės 18 d. ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje - jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. Tačiau jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėms priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijos pirmokai paminėjo nacionalinę bibliotekų savaitę

Knyga niekada nepasens. Tiesa, atsiras naujų technologijų, pasaulis neišvengiamai žengs į priekį, tačiau knyga, kaip ir ratas ar šaukštas, bus nuolatinis žmogaus palydovas, nes neįmanoma sukurti už ją ko nors tobulesnio. Šią mintį, išsakytą J. C Carriere ir U. Eco pokalbių knygoje „Nesitikėkite atsikratyti knygų“, patvirtino Lizdeikos gimnazijos 1C klasės mokiniai.

Skaityti toliau...
Radviliškio plaukimo baseine treniruojasi profesionalūs plaukikai

Du Lietuvos olimpinės rinktinės nariai, plaukikai Deividas Markevičius ir Giedrius Titenis, pradėjo treniruočių ciklą Radviliškio plaukimo baseine. Jie, laikydamiesi visų privalomų karantino reikalavimų, treniruosis kasdien po du kartus artimiausias dvi savaites.

Skaityti toliau...
In Memoriam Zojai Kiroj

2020 metų gegužės 1 dieną netikėtai iš mūsų tarpo mirtis pasiglemžė ilgametę Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos rusų kalbos mokytoją Zoją Kiroj. Netekome labai darbščios, nuoširdžios, mylėjusios mokinius ir auklėtinius bei darbą Mokytojos, puikaus ir šilto Žmogaus.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajone duris atveria ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaigos vaikams, kurių tėvai turi dirbti ne nuotoliniu būdu

Balandžio 30 d. patvirtintas Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūros organizavimo išimtiniais atvejais Radviliškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose karantino metu tvarkos aprašas. Juo vadovaujantis, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo įstaigos, esant poreikiui, organizuos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūrą išimtiniais atvejais karantino metu, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose, nes tėvai (globėjai, įtėviai) ekstremalios situacijos metu privalo dirbti ir atlikti būtinąsias funkcijas ne nuotoliniu būdu.

Skaityti toliau...
Išskirtinė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos projekto sėkmė projekte EKO NAMAS

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pedagogų komandos sukurtas ekologinis namas tarptautiniame Suomijos Luma centro projekte „StarT“ projekte pateko į dešimtuką geriausiųjų. Šiemet „StarT“ projekte dalyvavo net 600 komandų iš 40 pasaulio šalių.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)