2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ ir Globos centro vaikai mokysis programavimo

Šiuolaikinis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be informacinių technologijų. Kompiuteriais naudojasi jauni ir brandaus amžiaus žmonės įvairioms veikloms – bendravimui, mokymuisi, darbui, laisvalaikio praleidimui, informacijos paieškai, mokesčių sumokėjimui, apsipirkimui ir dar daug kam, sunku būtų viską išvardyti. Be informacinių technologijų specialistų, programuotojų visa šita veikla būtų neįmanoma. Šių specialistų trūksta, jie yra labai paklausūs ir vertinami darbo rinkoje.

Skaityti toliau...
Dalyvaukite piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“!

Jums rūpi gamta? Domitės ekologija ir tvariu gyvenimo būdu? Ir dar patinka piešti? Vadinasi, ieškome būtent Tavęs! Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia Šiaulių miesto ir rajono 7–8 klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse „Išsaugokime rytojų“.

Skaityti toliau...
Psichologė J.Baltuškienė: „Probleminiu elgesiu vaikas ir paauglys siunčia tėvams žinutę“

Kokią žinutę vaikas ir paauglys siunčia tėvams, kai šaukia, mušasi, nesikalba, užsidaro savo kambaryje, keikiasi, įžeidinėja ar kitaip netinkamai elgiasi? Kodėl žinomi būdai, kaip nuraminti vaiką ar išspręsti konfliktą, ne visuomet suveikia, ir kas padeda suprasti jo elgesio ir savijautos priežastis?

Skaityti toliau...
LSOK žirginio sporto čempionatas Šeduvoje

Šeduvos gimnazijoje spalio 13 dieną vyko tradicinis Lietuvos specialiosios olimpiados 2021 m. žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą“.

Skaityti toliau...
Koordinaciniame pasitarime tartasi dėl Kadetų mokyklų tinklo kūrimo

Spalio 11 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas dalyvavo koordinaciniame pasitarime dėl Kadetų mokyklų klausimų ir jaunimo pilietinio ir patriotinio ugdymo tinklo stiprinimo bei plėtros. Susitikimo iniciatoriai – prof. Valdas Rakutis, Lietuvos Respublikos seimo narys bei Ričardas Žilaitis Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriaus pavaduotojas neformaliajam ugdymui laikinai atliekantis direktoriaus funkcijas.

Skaityti toliau...
Kviečiame į diskusiją ir kūrybines dirbtuves

Spalio 14 d. (ketvirtadienį) „Zoom“ platformoje vyks diskusija ir kūrybinės dirbtuvės „Neišmesk, o suteik naują gyvenimą“ su edukatoriumi Giedriumi Buču antrinio dizaino aplinkosaugos tema.

Skaityti toliau...
Už darnią veiklą Radviliškio Lizdeikos gimnazija įvertinta sidabro diplomu

2019 metų rudenį Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato švietimo ir mokslo programų vadovo ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti programoje „Darni mokykla“.

Skaityti toliau...
Lizdeikiečiai kartu su pasaulio jaunimu rūpinasi planetos klimatu

Lizdeikos gimnazijos mokiniai ir mokytojai turi ilgametę tarptautinių projektų patirtį. Džiugu, kad ir šiais mokslo metais lizdeikiečiai pateko į Pasaulinio švietimo centro (The Centre for Global Education) vykdomą projektą „Decarbonize“ (iš Lietuvos į šį projektą pakviestos tik dvi mokyklos).

Skaityti toliau...
Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikinti Radviliškio rajono pedagogai

Radviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikinti Radviliškio rajono pedagogai. Šventiniame renginyje pagerbti ir apdovanoti labiausiai pasižymėję, aktyviausi, geriausių rezultatų pasiekę rajono švietimo įstaigų pedagogai. Jiems įteikti svarūs apdovanojimai už kūrybingą, iniciatyvią ir rezultatyvią vadybinę veiklą, tarptautinių, respublikinių bei rajoninių projektų organizavimą, kitus nuopelnus rajono švietimui.

Skaityti toliau...
Sidabravo ir Grinkiškio gimnazijos mokiniai domėjosi totorių kultūra

Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams skirtoje akcijoje Sidabravo ir Grinkiškio gimnazijos mokiniai keliavo Lietuvos praeities bei kultūros paveldo paslapčių labirintais.

Skaityti toliau...
Mielieji kolegos!

Skaityti toliau...
Nepamirštama pociūnėliečių pažintis su žolynų galia ir sraigėmis

Pirmąjį spalio šeštadienį žingeidūs Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokytojai, nepedagoginiai darbuotojai dalyvavo išvykoje į Trakiškį (Panevėžio r.). Rinkosi Trakiškį, nes domino edukacinė veikla „Žolynų, žolynėlių galia” ir „Sraigių ūkis”.

Skaityti toliau...
Graffiti gimnazijos interjere

Daugelis mokinių, paklausti, ar norėtų mokytis graffiti technika dekoruotose klasėse, turbūt nustebtų ir nudžiugtų. Baisogalos gimnazistai jau gali gėrėtis pirmuoju tokiu kabinetu. Idėjos iniciatorius – istorijos mokytojas Mindaugas Vilnius.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijos gidai mokėsi „gaudyti praeities vėją”

Lizdeikos gimnazijos gidai – muziejininkai vyko apžiūrėti Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko kraštotyros muziejų, pasisemti muziejaus steigimo patirties – jų laukia didelis darbas savo mokykloje perkelti mokyklos muziejų į naują šiuolaikišką erdvę.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijoje paminėta Europos kalbų diena

Nepamokinė diena – tai proga mokiniams kitaip pažvelgti į dėstomąjį dalyką, pademonstruoti savo žinias, kūrybiškumą, gebėjimą mąstyti bei susieti mokomąją medžiagą su gyvenimo realijomis. Rugsėjo 24 dieną Lizdeikos gimnazijoje buvo minima Europos kalbų diena, kurios tikslas – suvokti kalbų mokymosi svarbą ir išskirti kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą, stiprintų ir išsaugotų turtingą Europos kalbinę ir kultūrinę įvairovę. Be to, gimnazija, kaip akademinė bendruomenė, vykdanti daugelį tarptautinių projektų, suvokia, jog kalbų mokymasis svarbus ne tik gimnazijoje, bet už jos ribų, dalyvaujant tarptautiniuose projektuose, renginiuose, konkursuose, netgi nusimatant ateities profesines perspektyvas.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)