2020 m. balandžio 10 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Šeduvos lopšelio-darželio laimėjimas – projektinės veiklos įvertinimas

Lietuvos eTwinning Nacionalinė paramos tarnyba „Programos eTwinning mokykla 2020–2021“ ženkleliu apdovanojo Radviliškio r. Šeduvos lopšelį-darželį. „eTwinning“ programa suteikia galimybę visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti, bendradarbiauti virtualioje erdvėje.

Skaityti toliau...
Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai laimėjo respublikiniame projekte „Sveikatiada“

„Gyventi sveikai!“ Toks turėtų būti kiekvieno žmogaus siekis. Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai aktyviai įsijungė į respublikinį projektą „Sveikatiada“, kuriame dalyvauja apie 300 Lietuvos ugdymo įstaigų. Tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Projekto šūkis – Sveikai gyventi yra smagu!

Skaityti toliau...
Atidedamas Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkursas

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkursas atidedamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“.

Informaciją apie tolimesnius veiksmus sekite internetinėje svetainėje www.radviliskis.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Skaityti toliau...
Žemės dieną – spalvotų paukščių nešama viltis

Kovo 20-ąją minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šios dienos įprasminimui, projekto „Global Education Goes Local“ koordinatorės Jolantos Kvedarienės paraginti, susivienijo Lizdeikos gimnazijos moksleiviai, Viešosios bibliotekos darbuotojos ir Trečiojo amžiaus universiteto Tautodailės fakulteto studentai.

Skaityti toliau...
Ką veikti paaugliams karantino metu? Veiklų vadovas

Ką veikti paaugliams karantino metu? Veiklų vadovas.

Skaityti toliau...
Poeto jubiliejui lizdeikiečiai perskaitė eilių

Pažymėdami kovo 10-ąją, iškilaus poeto, dramaturgo, vertėjo, eseisto Justino Marcinkevičiaus gimimo dieną, antrokai gimnazistai per mokyklos radiją skaitė jo eiles. Šiemet Justinui Marcinkevičiui, sovietmečiu vadintam tautos sąžine, vienu didžiausių moralinių autoritetų, būtų suėję 90 metų.

Skaityti toliau...
Būkime verti laisvės!

Lizdeikos gimnazijoje, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos trisdešimtmetį, kovo 11 dieną vyko netradicinė pilietiškumo pamoka „Būkime verti laisvės!” (istorijos mokytoja G.Vasiliauskienė, choreografijos mokytoja A.Krivickienė). Lietuvių tautos kelias iki Nepriklausomybės atkūrimo nebuvo lengvas: teko iškęsti persekiojimus, neteisingus kaltinimus, paaukoti tūkstančius gyvybių, metų metus gyventi melo apsuptyje, baimėje ir nežinomybėje, kol sau ir pasauliui įrodėme, kad žmonės, suvienyti išsivadavimo ir nepriklausomybės siekio, yra neįveikiami.

Skaityti toliau...
Lietuvių kalbos dienos Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje

Nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvių kalbos dienos (LKD). Buvo vykdomos įvairios veiklos, kuriomis siekta didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos miestelio bendruomenėje, Skėmių seniūnijoje.

Skaityti toliau...
Sveikas maistas – sveikas vaikas

Vinco Kudirkos progimnazija buvo atrinkta dalyvauti VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros įgyvendinamoje ir Europos Sąjungos bei LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamos „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programos renginių cikle ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas".

Skaityti toliau...
Aš labai myliu Lietuvą

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, jos garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir ateities šauklys. Šiemet šią ypatingą jubiliejinę šventę Vinco Kudirkos progimnazija pasitiko surengdama renginius, skatinančius patriotinius jausmus, atsakingumą savo šaliai, artimui, istorijai, kalbai.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)