2019 m. gruodžio 8 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Turizmo tarybos posėdyje – apie naujas galimybės turizmo srityjeSpausdinimo versija

2019 m. lapkričio 26 d. vyko pirmasis Turizmo tarybos, kuri Radviliškio rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta iš politikų, Savivaldybės administracijos darbuotojų, verslininkų, turizmo informacinio centro atstovų, visuomenininkų, posėdis.

 

Posėdyje Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas buvo išrinktas Turizmo tarybos pirmininku, o jo pavaduotoju – Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

Susirinkusieji į pirmąjį Turizmo tarybos posėdį aptarė Radviliškio rajono turizmo plėtros programą 2020–2023 metams. Taryba siūlė parengti vienos dienos kompleksines ekskursijas, kurios apimtų kultūros paveldo objektus, maitinimo ir pramogų įstaigas. Tai pat buvo sprendžiamas Radviliškio turizmo informacijos centro restruktūrizacijos klausimas.

Vytautas Simelis pristatė ateičiai rekomenduojamus projektus. Jis kalbėjo apie galimus maršrutus „Pirklių ir pašto keliu per Radviliškio rajonąׅ“, „Radviliškio kraštas – partizaninio pasipriešinimo ir karinio paveldo širdis“, „Minaičiai – istorinė Lietuvos sostinė“, kaip galimą turizmo kryptį pristatė Šiaulės krašto kultūros istorijos muziejų ir aptarė Radviliškio ir Šeduvos miestų muziejų kūrimo perspektyvas.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)