2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyrius - Lenos Skriptienės 2020 m. veiklos uždaviniai
  1. Radviliškio rajono savivaldybės Šeimos tarybos veiklos stebėjimas bei rajono šeimos prioritetų, veiklos plano įgyvendinimo koordinavimas, Šeimos tarybos veiklos analizė.

  2. Rengti ir skelbti informacines naujienas apie koordinuotai teikiamas švietimo pagalbos, socialinės ir sveikatos priežiūros paslaugas bei šios srities metodinę informaciją tinklalapyje, spaudoje, platinti ugdymo įstaigose.

  3. Nuolatinis Radviliškio rajono švietimo, socialinių, sveikatos paslaugų žemėlapio, kuris skirtas šeimos ir vaiko paslaugoms susisteminti,  nuolatinis atnaujinimas ir papildymas naujomis švietimo, socialinių, sveikatos paslaugomis.

  4. Tarpinstitucinės grupės darbo organizavimas tarpinstituciniams klausimams, susijusiems su pagalbos šeimoms ir vaikams planavimu, stebėsena, plėtra, prevencinių priemonių planavimu ir įgyvendinimu, pagalbos šeimoms ir vaikams poreikių vertinimu savivaldybėje, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų telkimui bendram darbui su šeimomis  ir vaikais savivaldybėje, šeimų ir vaikų probleminiams klausimams aptarti. Bendro darbo su šeimomis organizavimo ir koordinavimo Radviliškio rajono savivaldybėje tvarkos aprašo pasitvirtinimas.

  5. Ankstyvosios intervencijos programos įgyvendinimo koordinavimas savivaldybėje.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-06 10:44:51
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)