2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Visos dienos mokykla – džiaugsmas vaikams, pagalba tėvamsSpausdinimo versija

Vaikų džiaugsmui ir tėvelių patogumui antrus metus Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje veikia Visos dienos mokykla. Lietuvoje toks mokyklos modelis yra 39 mokymo įstaigose, o Radviliškio rajone – tik Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje. Visos dienos mokyklą lanko 1–4 klasių mokiniai. Pamokos prasideda 8 valandą, veikla tęsiasi po pamokų iki 17 valandos, tad vaikai visą dieną būna saugūs ir užimti. Tėvai turi puikias sąlygas patikėti savo mažuosius mokyklai ir ramiai dirbti. Tai didžiulė pagalba šeimoms, kai nereikia rūpintis, kur palikti vaikus po pamokų. Be to, tėveliams nereikia mokėti už mokinių dalyvavimą Visos dienos mokyklos veiklose ir būreliuose, išskyrus maitinimą.

Be galo gera matyti, kai vaikai džiaugiasi ir noriai eina į mokyklą. Taip yra todėl, kad Visos dienos mokykloje organizuojama įdomi veikla ir būreliai. Po pamokų mokiniai išvedami į lauką. Mokyklos aplinkoje, miesto parke jie visą valandą būna gryname ore, aktyviai juda žaisdami judriuosius žaidimus. Grįžusiems iš lauko ir papietavusiems vaikams pedagogai padeda paruošti pamokas. Tai labai svarbu, nes namuose nebereikia skirti laiko pamokų ruošai. Vaikai gali pailsėti, įdomiau praleisti laisvalaikį su tėvais. Atlikę namų užduotis, mokiniai dalyvauja įvairiuose būreliuose: kūrybos, keramikos, krepšinio, šokių. Kartą per savaitę vaikai eina į baseiną. Ten už simbolinį mokestį praleidžia net dvi valandas. Veiklos vyksta ir informacinių technologijų kabinetuose, miesto bei mokyklos bibliotekose. Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų vaikams suteikia užsiėmimai su šauliais, kurių metu jie aktyviai juda, mokosi orientuotis aplinkoje.

Labai džiaugiamės įdomia veikla ir turiningu vaikų užimtumu Visos dienos mokykloje. Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos administracijai už šią iniciatyvą ir pedagogams – už kūrybiškumą bei geranoriškumą. Ir labai tikimės, jog toks mokyklos modelis gyvuos dar ilgai.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 1b klasės tėveliai

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)