2020 m. sausio 28 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Nupuoštos žaliaskarės – skanėstas žirgamsSpausdinimo versija

Prabėgus šventėms visi skubame nupuošti savo gražiąsias žaliaskares. Žinodama, kad eglišakiai ir nupuoštos eglutės gali teikti nepakartojamą džiaugsmą žirgams, Šeduvos  lopšelio–darželio bendruomenė suskubo organizuoti akciją ,,Lik sveika, Kalėdų eglute“.

Mokyklos taryba pasirūpino transportu, „Liūtukų“ grupės vaikučiai iš namų atsinešė įvairiausių skanėstų: obuolių, morkų, kriaušių, duonos, o su smagia muzika ir šokiais juos ir viso darželio bendruomenės surinktas nupuoštas eglutes pas žirgus išlydėjo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai.

Žirgams eglišakiai –vitaminų šaltinis. Šeduvos lopšelis–darželis bendradarbiauja su RTVMC Šeduvos skyriaus žirgynu, tad  įstaigos atstovus maloniai priėmė skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis, žirgyno vedėja Edita Matišiūtė, neformaliojo ugdymo žirgų sporto būrelio vadovė Inga Gailiuvienė. Atvykę vaikai, nešini vaišėmis, bėgo prie lauke esančių žirgų ir stebėjo, kaip gražiai jie vaišinosi. Trenerė pasakojo vaikams, kad eglutės žirgams yra kaip žaislas. Ristūnai yra veiklos gyvūnai, jiems reikia daug judėjimo, tad mielai tas eglutes patampo po aikštelę ar įsikanda šaką ir supa ją. Žaliąją eglės dalį žirgai sugraužia per savaitę, o į medinę dar ilgai dantis kasosi. Paprastai iki pavasario lieka tik žievės.

Šeduvos lopšelio-darželio vaikai ugdomi rūpintis gyvūnais, juos globoti, būti jautrūs, draugiški, tausojantys gamtą.

Vaikai grįžo be galo laimingi, patyrę daug gerų įspūdžių. Dėkojame RTVMC Šeduvos skyriaus žirgynui už gražų bendradarbiavimą.

Snieguolė Baltrėnienė,
Šeduvos  lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)