2019 m. rugsėjo 22 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Startavo „Jaunimo erdvės“ vasaros stovyklaSpausdinimo versija

Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ nuo pat pirmųjų savo veiklos metų (2013 m.) kasmet  rengia įvairaus pobūdžio jaunimui skirtas vasaros stovyklas. Ir šie metai nėra jokia išimtis – šiemet AJC „Jaunimo erdvė“ organizuoja stovyklą „Judinam vasarą“, kurios tikslas – suteikti jaunuoliams prasmingo, turiningo laisvalaikio ir socializacijos galimybes, skatinti  savanoriškos veiklos plėtrą ir stiprinant jaunų žmonių kompetencijas.

Šiųmetė stovykla kiek skiriasi nuo ankstesniųjų, kadangi ją sudaro du etapai. Pirmasis – stovyklos vadovų (savanorių) mokymai ir antrasis – taip vadinama didžioji stovykla . Nauja ir tai, jog visa programa įgyvendinama bendradarbiaujant su partneriais iš kito rajono – Pakruojo atviru jaunimo centru prie Juozo Pakalnio muzikos mokyklos.

Birželio 10–11 d. Tytuvėnuose, „Sedulos“ poilsiavietėje įvyko pirmoji stovyklos dalis, į kurią buvo  įtraukta po 10 Radviliškio ir Pakruojo jaunimo centrų lankytojų.  Dvi dienas vykę mokymai buvo skirti dalyvių lyderystės ugdymui, savanorystės idėjų sklaidai ir didžiosios stovyklos vadovų grupės suformavimui. Dalyviai taip pat pradėjo ir  pasirengimo didžiajai stovyklai  darbus  - ėmėsi planuoti būsimas veiklas, pasiskirstė atsakomybes .

Planuojama, jog  antrojoje šios vasaros stovyklos dalyje, kuri vyks Tytuvėnuose rugpjūčio 12–15 dienomis, dalyvaus apie 60 jaunuolių – po 30 Radviliškio ir Pakruojo jaunimo centrų lankytojų.

Vasaros stovyklos programa „Judinam vasarą“ įgyvendinama  Radviliškio rajono savivaldybės administracijos ir Jaunimo Reikalų departamento prie SADM finansuojamo projekto „#Erdvė juda“ lėšomis.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus

Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)