2020 m. sausio 28 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Lizdeikos gimnazijos mokinių darbas apie klimato kaitą iškovojo I vietąSpausdinimo versija

„Jei Žemė būtų žmogus, kokia ji būtų?“ – šia ir panašiomis temomis mokinius kvietė savo darbuose pasvarstyti Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, organizavęs Nacionalinės globalaus švietimo savaitės 2019 renginius, kuriuos koordinavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Vienas iš savaitės renginių – meninis konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“, kurio tikslas – paskatinti dalyvius pamąstyti apie klimato kaitą, jos apraiškas ir poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui ir visai planetai.

„Galime tik labai pasidžiaugti, kad konkurso dalyviai puikiai perteikė šios temos prasmę ir emocijas“, – teigė renginio organizatorė Eglė Viržintaitė-Banienė.

Džiugu, kad Lizdeikos gimnazijos 1B klasės mokinių parengtas kūrybinis darbas „Jeigu Žemė būtų žmogus“ Globalaus švietimo savaitės meninės raiškos konkurse „Klimato kaitos atspindžiai“ užėmė I vietą.

Mokinius konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Laima Verbickienė ir informatikos mokytoja Jolanta Kvedarienė. „Labai didžiuojamės, kad Lietuvoje turime tokių talentingų vaikų bei juos skatinančias ir palaikančias mokytojas!“ – teigė konkurso organizatoriai (laureatų darbas yra https://lvjc.lt/media/files/%C5%BEem%C4%97.pdf). Galime pasidžiaugti ne tik Lizdeikos gimnazijos mokinių kūrybiškumu, bet ir dvasine branda, nes jiems rūpi aktualios gamtos, klimato kaitos problemos, jų poveikis žmogui ir planetai. 

Laima Verbickienė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)