2020 m. sausio 29 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sidabravo gimnazijoje – šventinės „Laimingų kamštelių“ edukacijosSpausdinimo versija

Šiemet pirmą kartą Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos bendruomenė įsitraukė į ekologinių renginių ciklą „Laimingi kamšteliai“. Mokyklos bendruomenę sužavėjo galimybė paversti savo aplinką gražesne bei suintrigavo mintis, kiek gi įmanoma per metus surinkti kamštelių? Mokiniai ir kiti bendruomenės nariai rinko ir nešė kamštelius, vadinasi tokiu būdu jie mokėsi patys ir mokė aplinkinius, kad plastiko atliekų negalima mesti bet kur ir būtina jas rūšiuoti.

Sidabravo gimnazija kasmet dalyvauja įvairiuose ekologiniuose projektuose. Smagu, kad ir šįkart į projektą pavyko įtraukti visą mokyklos bendruomenę: mokinius kartu su tėveliais, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir net miestelio gyventojus.

Aktyviausiems edukacijos dalyviams buvo suteikti įvairūs apdovanojimai: „Pirmas atneštas kamštelis“ skirtas Medai Valiukaitei ir Rugilei Matulevičiūtei, 1g kl. mokinėms; „Daugiausia surinkta kamštelių“ – Vanesai Dubnikaitei, 1g kl. mokinei; „Pirmas surinktas ir atneštas kamštelių maišelis“ – Gretai Bazaraitei, 2g kl. mokinei; „Pirma surinkta kamštelių dėžutė“ – 1 klasei; „Didžiausias surinktas kamštelių maišelis“ – 4 klasei; „Aktyviausias mokytojas“ – anglų kalbos mokytojai Svajai Lapelienei. Džiaugiamės ir kūrybiškiausiais akcijos dalyviais: 1 klasės mokiniais Ugne Jurevičiūte, Urte Dapkevičiute, Migle Chmelevkyte, Elijumi Sereginu, Laurynu Žvedriu bei jų mokytoja Regina Žaliene; 2 klasės mokiniais Laura Misiukevičiūte, Renata Leščinskaite, Pijumi Kavalčinsku ir jų mokytoja Janina Skubriene; 3 klasės mokiniais Deniu Jovaiša, Andriumi Janavičiu, Mykolu Matulevičiu, Airidu Derviniu, Samanta Misiukevičiūte, Kamile Petrikauskaite bei jų mokytoja Irena Šadbariene; 4 klasės mokiniais Ugne Kavalčinskaite, Urte Chmelevskyte, Viktorija Kuprinskaite, Klaudija Volkovaite bei jų mokytoja Rita Tamaševičiūte.

Visi edukacijos dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėms, o ši smagi ekologinė veikla subūrė gimnazijos bendruomenę ir aplinka tapo gražesnė!

Silva Morkūnienė,
Sidabravo gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė ir iniciatyvų koordinatorė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)