2019 m. lapkričio 19 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mokymai „Būsiu sveikas ir saugus“ – vaikų dienos centre ,,Ąžuoliukas“Spausdinimo versija

Socialiniai įgūdžiai yra neatskiriama gyvenimo dalis. Nuo to, kaip sėkmingai jie diegiami vaikui, priklausys tolimesnis jo gyvenimas. Gebėjimas užmegzti kontaktą, palaikyti draugiškus santykius, suprasti ir pažinti savo bei kitų žmonių jausmus yra labai svarbi harmoningos asmenybės formavimo dalis. Taip pat ne mažiau svarbūs yra kasdieninio gyvenimo įgūdžiai: žinios apie sveikos mitybos principus, higienos įgūdžių formavimas, gebėjimas laikytis visuomenėje priimto elgesio taisyklių, mokėjimas atpažinti neigiamus reiškinius.

Socialinių bei kasdieninio gyvenimo įgūdžių visuma padeda žmogui sėkmingai funkcionuoti visuomenėje, konstruktyviai spręsti gyvenime iškylančias problemas.

2019-10-29 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ buvo organizuoti mokymai „Būsiu sveikas ir saugus“. Mokymuose dalyvavo VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai ir vaikai iš Tyrulių ir Radviliškio seniūnijų.

Pirmoje mokymų dalyje vaikai žaidė susipažinimo žaidimus, pasakojo apie save, savo pomėgius. Vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojai pristatė vaikų dienos centro veiklas.

Antroje dalyje Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistės Agnė Šlekienė ir Ieva Vileikytė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Albina Lukošienė supažindino vaikus su sveikos mitybos principais, sveiko gyvenimo būdo, asmens higienos laikymosi svarba, kalbėjo apie kūno ir dantukų priežiūrą. Už puikiai atliktas praktines užduotis vaikai gavo visuomenės sveikatos biuro dovanų – raktų pakabukus ir dantų šepetėlius.

Po pietų į susitikimą su vaikais atvyko  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas (bendruomenės pareigūnas) Aivaras Kardašius. Diskutuodami su policijos pareigūnu apie teises ir pareigas, apie smurtą, patyčias, socialinių tinklų pavojus, vaikai mokėsi atpažinti neigiamus reiškinius visuomenėje, bei nuo jų apsisaugoti. Taip pat praktinių užsiėmimų metu vaikai mokėsi saugumo kelyje – taisyklingai eiti per perėją, segėti atšvaitą.

Mokymus organizavo Tyrulių seniūnijos socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Valė Bernotavičienė ir Asta Biliuvienė. Mokymus padėjo įgyvendinti VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė.

Vaikų dienos centro veiklos organizuojamos, įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“. Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jelena Vyšniauskienė ir Inga Ragauskaitė,
RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)