2020 m. balandžio 7 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai laimėjo respublikiniame projekte „Sveikatiada“Spausdinimo versija

„Gyventi sveikai!“ Toks turėtų būti kiekvieno žmogaus siekis. Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai aktyviai įsijungė į respublikinį projektą „Sveikatiada“, kuriame dalyvauja apie 300 Lietuvos ugdymo įstaigų. Tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Projekto šūkis – Sveikai gyventi yra smagu!

Dalyvaudami šioje programoje, mokyklos bendruomenės nariai vykdė įvairius su sveikatinimu susijusius iššūkius: „Nei dienos be mankštos“, „400 g vaisių ir daržovių kasdien“, „Grūdiniai produktai – sveikatai palankios mitybos pagrindas“, „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį“.

Vienas iš iššūkių buvo sukurti „Sveikatiados“ himną. Prasidėjo komandinis darbas. Himnui žodžius parašė mokytoja Rasa Varkulevičienė, muziką sukūrė mokytoja Ina Petraitienė, o ketvirtokai, vadovaujami mokytojų Birutės Bulatovienės, Rasos Varkulevičienės, Jūratės Motiečienės, sukūrė vaizdo įrašą ir išsiuntė „Sveikatiados“ vertinimo komisijai. Balandžio 2 d. buvo paskelbti konkurso rezultatai, kurie nudžiugino mokyklos bendruomenę. Mokyklinio ugdymo įstaigų grupėje laimėjo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija!

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=9R4B-gfLPYk

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)