2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai psichinę sveikatą stiprino „Maudynėse gonguose“Spausdinimo versija

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančių būriu radviliškiečių, aktyviai dalyvaujančių biuro organizuojamuose renginiuose. Lapkričio 14 d. vakarą į Vaižganto progimnazijos sporto salę sugužėjo beveik šimtas dalyvių, kurie su nekantrumu laukė „Maudynių gonguose“.

Vadinamosios maudynės gongų garsuose – tai garsų terapija, kurios metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Pasak Vyrenijaus Andrijausko, kuris vedė renginį, gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Taip yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. 

Susirinkusieji dėkojo V. Andrijauskui už šią garsų kelionę, o biuro darbuotojai ačiū tarė visiems renginio dalyviams už laiką, skirtą sveikatai stiprinti. Tikimaisi, kad šios „maudynės“ padėjo atsipalaiduoti, atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras lauksia visų kituose biuro organizuojamuose renginiuose.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)