2019 m. gruodžio 13 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Daugiavaikėse šeimose augantys vaikai patikėjo kalėdiniais stebuklaisSpausdinimo versija

Gruodžio 9 dieną Radviliškio miesto kultūros centre rajono daugiavaikių šeimų vaikus sukvietė jau devintoji akcija „Patikėk Kalėdiniais stebuklais!“. Kalėdinį šventę beveik septyniems šimtams rajono vaikų iš gausių šeimų dovanojo Šeimos labdaros ir paramos fondas. Į Radviliškio miesto kultūros centrą sugužėjo Aukštelkų, Šeduvos, Alksniupių, Baisogalos, Grinkiškio, Sidabravo, Skėmių, Šaukoto, Šiaulėnų, Tyrulių, Radviliškio seniūnijų bei miesto vaikai.

„Smagu matyti pilną salę puikiai nusiteikusių vaikučių, laukiančių Kalėdų stebuklo. Linkiu Jums sulaukti taip trokštamų dovanų, tėveliams linkiu labai gerų vaikų, o seneliams – daug daug sveikatos!“, - šventės atmosfera džiaugėsi ir geros nuotaikos užtaisu dalijosi Šeimos labdaros ir paramos fondo globėjas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Vaikams padovanotos geros emocijos tryško per kraštus prasidėjus edukaciniam muzikiniam spektakliui. „Super Snaigė“ visus žiūrovus „pakėlė“ nuo kėdžiųׅ. Mažieji draugiškai nutarė, kad labai trūksta sniego ir Kalėdų Senelio. Vaikų norai tuojau pat ir išsipildė: „Super Snaigė“ parūpino sniego, salėje įvyko „Sniego mūšis“, o netrukus ant Kultūros centro stogo  nusileido elniais pakinkytos Kalėdų Senelio rogės. Salėje pasirodžius labiausiai laukiamam šventinio vakaro svečiui, Kalėdų Seneliui, linksmybės ir šokiai įsismarkavo.

Kalėdų Senelis pasitaikė pašėlęs: privertė visą salę pakilti nuo kėdžių, šokti ir dainuoti, ir, žinoma, pakvietė išsidalyti dovanas. Vaikai gavo didžiulius maišus saldumynų, o tėveliai – kalendorius. Visi norintys galėjo su šeima įsiamžinti su Kalėdų Seneliu ir jo palydove „Super Snaige“.

Į šventę susirinkusius mažuosius ir jų tėvelius sužavėjo šventiškai pasipuošęs Radviliškio miestas: nuostabi Radviliškio miesto Kalėdų eglė, kalėdinių eglučių alėja, Kalėdų miestelis, o ypač – pasakiškai gražios Kalėdų Senelio rogės. Daugelis skubėjo prie jų nusifotografuoti, kad galėtų parvežti namo nuotrauką kaip įrodymą, kad buvo įlipę į tikras Kalėdų Senelio roges.

Renginį iš dalies finansavo Radviliškio rajono savivaldybė. Finansavimas skirtas įgyvendinant projektą „Akcija „Patikėk kalėdiniais stebuklais“ pagal Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo ir kitų nevyriausybinių organizacijų projektų rėmimo programą.

Skaidra Dišlė, Šeimos labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė
Fotografijos – Laimono Simaičio

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)