2019 m. gruodžio 13 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mankiškių kaimo bendruomenės padėkos vakaras – atnaujintuose bendruomenės namuoseSpausdinimo versija

Į pabaigą einantys metai – toks metas, kai skaičiuojami padaryti darbai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie kasdienybės sūkuryje atliko kilnius darbus ar suteikė laimės kitiems. 2019 metais asociacija Mankiškių bendruomenė nuveikė didelius darbus –suremontuoti ir atnaujinti kaimo bendruomenės namai. Ir juos atlikti neužtenka tik gerų norų, reikia ir finansinės paramos ir pagalbos atliekant kai kuriuos darbus.

Atnaujintuose bendruomenės namuose paskutinę lapkričio mėnesio dieną kaimo bendruomenės žmonės rinkosi į padėkos vakarą ištarti padėkos žodžius visiems pagalbininkams. Į šventę atvyko ir svečiai: Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės Radviliškio seniūnijos seniūno pavaduotoja Virginija Balinskienė, Šniūraičių kaimo kapela (vadovė Audronė Motiejūnienė).

 

Asociacijos pirmininkė Zita Augienė susirinkusiems bendruomenės nariams pristatė nuveiktus darbus ir, dėkodama už pagalbą juos atliekant, įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles už finansinę pagalbą, už mažus ir didelius darbus, už pagalbą tvarkant projektų dokumentaciją.

Visi suprantame, kad vykdant projektus didžiausias darbo krūvis tenka projekto organizatoriui – ant jo pečių gula visų darbų koordinavimas. 2019 metų vykdytus projektus organizavo bendruomenės pirmininkė Zita Augienė, todėl padėkos žodžius jai išsakė ir gėles įteikė bendruomenės tarybos nariai.

Vakarą vainikavo Šniūraičių kaimo kapelos koncertas ir vakaronė.

Mankiškių kaimo bendruomenės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)