2021 m. liepos 31 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio Lizdeikos gimnazijai – sidabrinis diplomasSpausdinimo versija

2019 metų rudenį gimnazijos bendruomenė atsiliepė į Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato švietimo ir mokslo programų vadovės ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti programoje „Darni mokykla“.

Programos tikslai glaudžiai siejosi su gimnazijos veiklomis bei vykdomais projektais. Pagrindiniai „Darnios mokyklos“ siekiai – skatinti jaunus žmonės mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Vienas iš pagrindinių programos akcentuojamų tikslų: darnios bendruomenės puoselėjimas, darnaus vystymosi švietimo temų integravimas į kasdienį ugdymo procesą (pamokas, kt. užsiėmimus, aplinkas).

Ši programa, sudarytas veiksmų planas, suburta iniciatyvi komanda buvo puiki paspirtis ugdymo proceso, projektų, tyrimų kryptingam vyksmui ir stiprinimui. Programos formatas padėjo ne tik įtraukti moksleivius į planuojamas veiklas, formuoti sąmoningą mąstymą, bet ir keisti jų vartojimo įpročius.

Šie metai visiems buvo kupini iššūkių, teko nemažai prisitaikyti prie naujų ribojimų ir keisti veiklų planus, tačiau 59 Lietuvos ugdymo įstaigos sėkmingai pabaigė programą „Darni mokykla“ ir įvykdė daugybę tvarių ir darnių veiklų savo bendruomenėse.

Dalyvaujančios programoje ugdymo įstaigos buvo vertinamos pagal pateiktus kriterijus taškais bei pagal surinktą jų kiekį bus apdovanojamos atitinkamais sertifikatais. Sudaryta vertintojų komanda vertino pateiktas ataskaitas ir pagal surinktą taškų kiekį Radviliškio Lizdeikos gimnazija gavo sidabrinį diplomą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams, įsijungusiems į programos veiklas, tikimės, kad apdovanojimų ceremonija ir sezono baigiamasis renginys vyks prasidėjus naujiems mokslo metams ir sezonui rugsėjo mėnesį.

Jolanta Kvedarienė, Lizdeikos gimnazijos IT mokytoja, programos vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)