2020 m. spalio 26 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pociūnėliečiai paminėjo Pasaulinę gyvūnų globos dienąSpausdinimo versija

Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų globos diena. Ta proga Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinukai ir jų mokytojos susirinko į renginį „Mano augintinis“. Renginio tikslas – mokyti mylėti, saugoti, globoti  augintinius, rūpintis jais.

Renginį vedusi mokytoja Danguolė Kavaliauskienė pasakojo: ,,Vaikai ruošėsi iš anksto: vykdė apklausą ir fiksavo medžiagą apie turimus augintinius, atsiuntė jų fotografijų, vaizdo įrašų, prisiminė istorijas apie savo augintinius, išmoko eilėraštukų, dainelių, prisirinko gamtinės medžiagos (kaštonų, kankorėžių, gilių, lapų, šakelių).

Klasėse pradinukai klausėsi pasakojimų apie augintinius, peržiūrėjo ir aptarė fotografijas bei vaizdo įrašus. Jie atliko ir kitokių įdomių užduočių: surado internete informacijos apie nurodytą gyvūną, kūrė gyvūną iš gamtinės medžiagos, lipdė, piešė, suvaidino nurodytą gyvūną. Vaikai dainavo, šoko, minė mįsles, prisiminė patarlių išmintį. Mokykloje organizuota vaikų kūrybinių darbelių paroda.“

Prasmingame renginyje ,,Mano augintinis” pradinukai dalyvavo kartu su mokytojomis Audrone Macijauskiene, Danguole Kavaliauskiene, Giedre Petrėtiene, Jurgita Goscevičiene. Renginys vyko laikantis rekomendacijų apsaugai nuo COVID-19 viruso.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)