2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vaikų vasaros stovykla „Sveika vasara“ mokė vaikus gyventi sveikaiSpausdinimo versija

Iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas NR. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0007  „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ suteikė galimybę Radviliškio rajono vaikams vasaros atostogas leisti aktyviai ir sveikai. Šių metų liepos 13–17 dienomis Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure vyko vaikų vasaros stovykla „Sveika vasara“. Penkiolika stovyklautojų kasdien leido aktyvų laiką su sveikatos biuro komanda ir stovyklos svečiais.

Stovyklos atidarymas prasidėjo smagiais susipažinimo žaidimais bei stovyklos taisyklių kūrimu. Visi stovyklautojai gavo vardinius marškinėlius ir gertuvę, kurią kelis kartus per dieną prisipildydavo vandeniu. Kiekvienas turėjo galimybę susipažinti su savo vidiniu pasauliu ir išlaisvinti emocijas dailės terapijoje su neuroedukatore Rėda Grigaitiene.

Smalsūs stovyklautojai svečiavosi AJC Jaunimo erdvėje, sužinojo, kam ši erdvė skirta; mankštinosi, išbandė važiavimą sportiniais triračiais „TRIKKE” kartu su treneriu L. Rakausku. Vaikai turėjo progą pabūti mažaisiais chemikais ir kartu su chemijos mokytoja metodininke Nijole Buračiene atliko įdomius cheminius eksperimentus.

Kadangi trečiadienį saulutė gerokai palepino ir oro temperatūra šoktelėjo į viršų, stovyklautojai su plačiomis šypsenomis skuodė į Radviliškio plaukimo baseiną, kuriame turėjo puikią galimybę ne tik atsigaivinti, bet ir pasportuoti vandenyje.

 

Vienas iš įsimintiniausių įspūdžių vaikams – išvyka į Kurtuvėnų žirgyną. Žirgyno gidė ne tik papasakojo apie gražiuosius žirgus, bet ir leido vaikams juos pabalnoti. Be abejonės, pabalnojus žirgelius į gardą jų atgal nepaleisi, tad kiekvienas norintis galėjo pajoti žirgeliu. Papramogavę žirgyne visi patraukėme link Girnikų kalno papietauti. Šiek tiek pasistiprinę kopėme į kalną pasigrožėti Kurtuvėnų apylinkių panorama.

Paskutinę stovyklos dieną vaikai susipažino su sveikos mitybos principais, padėjo drakoniukui sudėti sveikos mitybos piramidę. Taip pat kalbėjomės apie žalingus įpročius, alkoholio poveikį, kaip pakitus matymui ir koordinacijai padidėja nelaimių tikimybių rizika. Stovyklos pabaigą vainikavo aktyvus susitikimas su teatro mokytoja Rasa Atkočiūniene. Visiems stovyklautojams buvo įteikti diplomai bei draugystę stiprinančios dovanėlės.

Stovyklos nuotraukų albumą  rasite Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ puslapyje arba paspaudę šią nuorodą:  Vaikų vasaros stovykla „Sveika vasara“, 2020

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)