2020 m. sausio 29 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Romansų šventė GrinkiškyjeSpausdinimo versija

Gražią ir šiltą šeštadienio popietę Grinkiškio seniūnijos gyventojai rinkosi į romansų šventę „Daina ir eilės jungia mus kartu“, kuri vyko Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos aktų salėje. Šios šventės sumanytoja Grinkiškio pramogų ir šokių salės kultūros specialistė Virginija Šepronienė, o šventę padėjo surengti visi Grinkiškio seniūnijos kultūros specialistai.

Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė pasveikino visus atvykusius kolektyvus, palinkėjo gražaus dainavimo ir malonaus bendravimo.

Renginio vedėjos ir scenarijaus autorės Lina Lydikaitienė ir Rima Juozaitienė pirmuosius pristatė mišrų vokalinį  duetą „Albertas + Danguolė” iš Kėdainių (vadovas Albertas Ramanauskas). Su gražiausiais romansais kolektyvas keitė kolektyvą: Pociūnėlių kultūros namų kapelos „Liauda“ romansų grupė (vadovė Genovaitė Vorienė ), tris romansus atliko Kelmės vokalinis trio „Vilbenė“ (vadovė Aldona Orvidienė), savo gražiais romansais nustebino Panevėžio r. Žibartonių folkloro ansamblis (vadovė Genovaitė Vorienė). Šaukoto kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vadovas Egidijus Lubickas) atliko tris romansus. Su Raseinių r. Žaiginio dainų ir šokių kolektyvu „Sandrava“ (vadovai Asta ir Saulius Beniuliai) jau seniai bičiuliaujamasi, vyksta koncertiniai mainai. Pirmą kartą šioje salėje savo romansus atliko Raseinių rajono kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Pienė“ (vadovai Asta ir Saulius Beniuliai).

Savo kūrybos eiles skaitė kraštietė Vida Ledzinskaitė-Vaicekavičienė ir kelmiškė Aldona Orvidienė. Šventės pabaigoje savo romansus sudainavo Grinkiškio pramogų ir šokių salės mišrus vokalinis ansamblis „Sarva“ (vadovė Virginija Šepronienė). Renginį vainikavo finalinė,  žiūrovų ir kolektyvų sudainuota  „Ilgesio daina“.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnijos padėkos raštais ir duonos kepalėliu padėkota visiems atvykusiems kolektyvams, Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos bendruomenės kolektyvui, mokytojai Rasai Poškienei, bibliotekininkėms Danutei Dauknienei ir Gražinai Jurevičienei, ir visiems, talkinusiems šiame renginyje.

Prie arbatos puodelio dar ilgai skambėjo dainos, sukosi draugystės rateliai.

Grinkiškio pramogų ir šokių salės kultūros specialistė Virginija Šepronienė       

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)