2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Keliauti po Radviliškio kraštą skatinantis leidinysSpausdinimo versija

Išleistas vienkartinis žurnalas „Keliaukime po Radviliškio kraštą“, kurį parengė Radviliškio viešosios bibliotekos Turizmo informacijos centras. Leidinys supažindins keliautojus su krašto istorija, gamtos ir kultūros paveldo objektais, kultūros centrais ir jų vykdoma veikla, atskleis muziejų išskirtinumus, padės išsirinkti edukacines programas, laisvalaikio pramogas, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas, susidėlioti kelionės maršrutą.

Tai geras pagalbininkas ne tik  keliaujančiam turistui, bet ir mokytojui, ekskursijų vadovui ar šeimai, norinčiai turiningai praleisti savaitgalį.

Žurnalo  dizainas atitinka šiuolaikines tokio pobūdžio leidinių tendencijas, žalia spalva jam parinkta todėl, kad Radviliškio kraštas išsiskiria savo gamtos paveldo objektų gausa, puoselėjama parkų bei poilsiaviečių aplinka. Patogus nešiotis žurnalo formatas (175x240), minkšti, švelnūs prisilietimams viršeliai skatins norą prisiliesti ne tik prie leidinio, bet ir prie lankytinų Radviliškio krašto objektų.

Leidinys. parengtas lietuvių-anglų kalbomis, išleistas 1000 vnt. tiražu – reprezentacinė medžiaga Radviliškio kraštą pristatančiose parodose, dovana atvykstantiems turistams ir edukacinių užsiėmimų dalyviams, rajono svečiams. Elektroninė žurnalo versija patalpinta Radviliškio krašto informaciniame tinklalapyje inforadviliškis.lt, kad kiekvienas Lietuvos ar užsienio keliautojas, besidomintis Radviliškio kraštu, galėtų leidinį peržiūrėti, paskaityti, geriau pažinti miestą ir rajoną, pasidalyti su kitais interesantais, skleisti žinią, kad Radviliškis yra turistams patraukli ir turinti ką pasiūlyti vietovė.  

Žurnalas parengtas įgyvendinant projektą „Vienkartinis žurnalas „Keliaukime po Radviliškio kraštą“,  finansuotą Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos projektų dalinio finansavimo Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarka.

Radviliškio viešosios bibliotekos
Turizmo informacijos centro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)