2019 m. gruodžio 8 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Lyderystės mokykla Šeduvos gimnazijojeSpausdinimo versija

Lapkričio 29–30 dienomis Šeduvos gimnazijoje vyko „Lyderystės mokyklos“ savaitgalio stovykla, kurioje dalyvavo 5-II gimnazinių klasių mokiniai ir mokytojos Aušra Mickutė ir Dovilė Šerpetauskienė. Pagrindinis ,,Lyderystės mokyklos“ organizatorių tikslas yra rasti mokinių, norinčių suprasti komandinio darbo esmę ir svarbą, vertinančių bendravimą ir bendradarbiavimą.

Visus stovyklos užsiėmimus organizavo ir vedė  vyresnieji „Lyderystės mokyklos“ mokiniai. Jie padėjo komandoms suvokti priežastis, kurios lemia užduoties atlikimo sėkmę, nurodė kliūtis, kurios trukdė tinkamai įvykdyti užduotis. Vyresniųjų klasių mokiniai organizuodami veiklas jaunesniesiems mokiniams, turėjo galimybę praktiškai išbandyti   savo lyderystės gebėjimus, pasidalyti sukaupta patirtimi.

Stovyklos dalyviams teko atlikti komandos formavimo, grupinio darbo, bendradarbiavimo užduotis, atlikti užduotis skirtas erdvinei orientacijai, kūrybiškumui, mąstymui, kalbiniams gebėjimams lavinti. Ypač daug dėmesio buvo skirta mokymuisi reflektuoti.

 

Baigdami savaitgalio stovyklą mokiniai atliko grupinius pristatymus, kuriuose įvertino savo lūkesčius ir jų išsipildymą. Po refleksijos jaunieji lyderiai šiltai atsisveikino ir jau netrukus pasižadėjo susitikti kituose užsiėmimuose.

Šeduvos gimnazijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)