2022 m. sausio 22 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pradedamas įgyvendinti projektas „Prisijunk, pajudėk ir keiskis“Spausdinimo versija

Radviliškio Pilietinio Jaunimo Organizacija (PiJO), vadovaujama pirmininkės Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkės Skirmantės Petraitienės, sėkmingai vykdo Radviliškio jaunimo sveikatos stiprinimo veiklą.  PiJO projektas „Prisijunk, pajudėk ir keiskis“ buvo pateiktas Sveikatos apsaugos ministerijai pagal Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, projektų finansavimo tvarkos aprašą. Projektui skirtas 5 686 Lt finansavimas.

 


Žygio baidarėmis akimirka

Projekto „Prisijunk, pajudėk ir keiskis“ tikslas – skatinti Radviliškio jaunuolių (ir visuomenės) fizinį aktyvumą, pateikti fizinio aktyvumo galimybių įvairovę, gilinti teorines žinias apie sveiką gyvenseną ir sveikatos stiprinimą, skatinti aktyvųjį judėjimą. Projektas prisidės formuojant ir įgyvendinant Lietuvos ir Radviliškio rajono sveikatos politiką, skleidžiant informaciją apie sveiką gyvenseną, ligų profilaktiką ir kitas su sveikatos stiprinimu susijusias veiklos sritis.

Projekto startas – nemokama išvyka baidarėmis rugpjūčio 19 dieną – pavyko puikiai. Net 20 Radviliškio rajono jaunuolių turėjo progą aktyviai, sveikai ir turiningai praleisti visą dieną gamtoje, plaukdami baidarėmis Dubysos upe. Išvykos metu dalyviai aktyviai leido laiką, dalinosi sveikos gyvensenos žiniomis ir puikia nuotaika.

Atviro jaunimo centro – „Jaunimo Erdvės“  informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)