2019 m. lapkričio 15 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Netradicinė pažintis su barokiniu menuSpausdinimo versija

Baisogalos gimnazijos mokiniams jau įprasta dalyvauti integruotose pamokose netradicinėse erdvėse. Spalio 23 d. gimnazijos trečiokai viešėjo Raseinių rajono Tytuvėnų bažnyčioje ir vienuolyne, kur dalyvavo integruotoje lietuvių literatūros ir istorijos pamokoje „Baroko ženklai mene ir istorijoje“. Pamoka prasidėjo gidės pasakojimu apie baroko architektūros ir dailės požymius Tytuvėnų architektūriniame ansamblyje, apie vienuolių pranciškonų  gyvenimą ir veiklą šiame vienuolyne.

Kita pamokos dalis buvo skirta istoriniam baroko kontekstui, kurį pristatė istorijos mokytoja L. Bagdonienė, ir barokinės poezijos skaitymui bei aptarimui. Šią pamokos dalį organizavo lietuvių kalbos mokytojos A. Krugelienė ir B. Gedžiuvienė.

„Iš arti pamačiau barokinio stiliaus bruožus vienuolyne ir bažnyčioje. Kita aplinka leido labiau įsijausti į žmogaus menkumą tokioje prabangioje ir didingoje aplinkoje“, – teigė trečiokė gimnazistė Aistė Pociutė. Jai pritarė likusieji 29 trečiokai savo refleksijose, reikšdami viltį dažniau dalyvauti tokio pobūdžio pamokose.

Birutė Gedžiuvienė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)