2020 m. sausio 24 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Socialinis emocinis ugdymas vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“Spausdinimo versija

Žmogaus mintis ir elgesį lemia emocijos, kylančios iš išgyvenimų ir prisiminimų, kurie suformuoja vidines nuostatas, įsitikinimus ir vertybes. Emociškai intelektualus žmogus – tas, kuris išmoksta stebėti save. Savistaba, refleksija ir savęs keitimas norima linkme – emociškai intelektualaus žmogaus pranašumai ir įrankiai, sudarantys sąlygas kurti norimą santykį su savimi ir kitais žmonėmis.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centre „Ąžuoliukas“ socialinio emocinio intelekto ugdymo grupiniai praktiniai užsiėmimai vyksta kiekvieną mėnesį įvairiomis temomis. Kalbama apie bendravimą, bendradarbiavimą, atsakomybę, sprendimų priėmimą, tikslų iškėlimą, vertybes, sveiką gyvenseną, neigiamus reiškinius visuomenėje ir kt.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais praktinius grupinius užsiėmimus vaikų dienos centro „Ąžuoliukas“ lankytojams organizavo RPBSPC socialinė darbuotoja, dirbanti su šeimomis, Kristina Černikovienė. Užsiėmimų tema – „Emocijos ir jausmai“, kurių metu vaikai mokėsi atpažinti emocijas ir jausmus, atliko praktines užduotis, piešė, garsino ir vaidino tam tikras situacijas, mokėsi atsipalaidavimo pratimų.

Praktiniai užsiėmimai moko vaikus konkrečių dalykų – atpažinti ir priimti jausmus, kurti santykius, draugauti, būti tolerantiškais, rūpintis kitais.

Vaikų dienos centro veiklos organizuojamos įgyvendinant projektą „Vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“. Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jelena Vyšniauskienė, RPBSPC vaikų dienos centro vyr. socialinė darbuotoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)