2020 m. spalio 28 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
2020 metų „Edukacinių erdvių“ apdovanojimai nuotolinėje konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“Spausdinimo versija

Šiandien Šeduvos lopšelio-darželio pedagogų komanda nuotoliniu būdu dalyvavo vykusioje Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Vilniaus universiteto botanikos sodo  konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Sveikinimo žodžius tarė Algirdas Sakevičius, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius ir Dr. Audrius Skridaila, Vilniaus universiteto botanikos sodo direktorius. Šios konferencijos metu  pagilinome žinias mokyklų edukacinių erdvių kūrėjų pristatytais trumpais pranešimais.

Šeduvos lopšelį-darželį atstovavo vyr. logopedė, spec pedagogė Ingrida Paluckienė. Ji skaitė pranešimą „Edukacinių erdvių panaudojimas ugdymo procese“ . Smagu pasidalinti gerąja darbo patirtimi  profesionalių ir kūrybingų, vaikus suprantančių ir mylinčių pedagogų vadovaujama bendruomenė Šeduvos lopšelio-darželio aplinkoje sukūrė visą sistemą originalių, informatyvių edukacinių erdvių.

2020 m. vyko nacionalinis „Edukacinių erdvių 2020“ konkursas. Jį iniciavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, o organizavo ir įgyvendino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Jis skirtas geriausiai savo edukacines erdves tvarkančioms ikimokyklinio, bendrojo ugdymo mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms ir neformaliojo vaikų švietimo mokykloms 2020 metais išrinkti. Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, įtraukiant į veiklas mokyklos bendruomenę. Konkurse atskirai buvo vertinamos dvi mokyklų kategorijos: jau tapusios konkurso prizininkėmis (A kategorijoje) ir dalyvaujančios pirmą kartą ( B kategorijoje).  Vertinimo komisija aplankė jas visas ir išrinko 30 geriausiai savo edukacines erdves kuriančių ir naudojančių mokyklų.

Tarp jų Šeduvos lopšelį-darželį pripažino nugalėtoju A kategorijoje (tarp stipriausiųjų respublikos ikimokyklinių įstaigų). Konferencijos metu Dr. Ona Motiejūnaitė, Vilniaus miesto savivaldybės ekologė, Vilniaus kolegijos Docentė aptarė ir apibendrino Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkursą. Šiandien Šeduvos lopšelį-darželį pasiekė „Edukacinių erdvių 2020“ konkurso nugalėtojo atminimo lentelė, kitos dovanos. Konferencijos pabaigoje išklausėme Aušros Birietienės, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Neformaliojo švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės, Almanto Kulbio, LMNŠC Gamtinio ir ekologinio skyriaus vedėjo bei Tomo Pociaus, LMNŠC Gamtinio ir ekologinio skyriaus metodininko mintis, sumanymus ir palinkėjimus ateičiai.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)