Pasirinkite kalbą

Naujienos

Priklausančias kompensacijas bus galima gauti atgaline tvarka, t. y. už visą šildymo sezoną nepriklausomai nuo to, kada asmuo šildymo sezono metu kreipsis dėl kompensacijų

2022 12 16


SVARBI INFORMACIJA! Priklausančias kompensacijas bus galima gauti atgaline tvarka, t. y. už visą šildymo sezoną nepriklausomai nuo to, kada asmuo šildymo sezono metu kreipsis dėl kompensacijų.

Radviliškio rajono savivaldybės administracija informuoja miesto ir rajono gyventojus, kad, jeigu dėl kompensacijų bus kreipiamasi šildymo sezono metu, kompensacijos bus skiriamos visam šildymo sezono laikotarpiui, jeigu bendrai gyvenantys asmenys arba vienas gyvenantis asmuo kreipimosi dėl kompensacijų ir sprendimo priėmimo metu, taip pat laikotarpiu, už kurį skiriamos kompensacijos, turi teisę gauti kompensacijas.

Pavyzdžiui, jeigu asmuo kreipsis 2023 m. balandžio mėnesį, kompensacijos galės būti grąžinamos už 2022 m. spalio, lapkričio, gruodžio, 2023 m. sausio, vasario ir kovo mėnesius.

Gyventojai prašymus dėl kompensacijų (ir kitos piniginės socialinės paramos) kviečiami teikti elektroniniu būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą (SPIS) svetainėje www.spis.lt.

Asmenys, kurie neturi galimybės prašymų dėl kompensacijų pateikti per informacinę sistemą SPIS, priimami pagal išankstinę registraciją atvykus į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių arba į savo gyvenamosios vietos seniūniją.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-16 15:38:43