Pasirinkite kalbą

Naujienos

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2025 m. Gegužės 2 d.


Kasmet balandžio mėnesį Lietuvoje vyksta „Atliekų kultūros“ egzaminas.  Egzamine, kuris šiemet vyko jau šeštąjį kartą, kasmet dalyvauja dešimtys tūkstančių lietuvių. Džiugu, kad Radviliškio rajono gyventojai taip pat aktyviai dalyvauja ir pasitikrina savo žinias tvaraus gyvenimo ir atliekų tvarkymo tema. Šiemet į „Atliekų kultūros“ egzamino klausimus atsakinėjo 405 dalyviai iš Radviliškio rajono.

Gegužės 2 d. Radviliškio rajono savivaldybės įsteigtais prizais apdovanoti geriausius rezultatus „Atliekų kultūros“ egzamine pademonstravę rajono gyventojai. Savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Zviagina dovanų nuvežė 8 greičiausiai į klausimus atsakiusiems ir daugiausiai taškų surinkusiems rajono gyventojams:

  • 1–2 klasių mokinių grupėje nugalėtoju tapo Radviliškio Vaižganto progimnazijos antrokas Gytis Keblikas;
  • 3–4 klasių mokinių grupėje – Radviliškio Vaižganto progimnazijos ketvirtokė Gabija Malčiauskaitė;
  • 5–6 klasių mokinių grupėje – Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos penktokė Goda Grabauskaitė;
  • 7–8 klasių mokinių grupėje – Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos aštuntokė Dominyka Paluckaitė;
  • 9–10 klasių mokinių grupėje – Radviliškio r. Alksniupių pagrindinės mokyklos dešimtokė Urtė Beklešovaitė;
  • 11–12 klasių mokinių grupėje – Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos vienuoliktokė Urtė Beklešovaitė.

Kasmet apdovanojamas ir mokytojas, kuris į egzaminą užregistruoja daugiausiai mokinių. Šiemet prizas atiteko Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojai Monikai Barauskaitei, kuri savo žinias tvarumo ir atliekų rūšiavimo klausimais pasitikrinti paskatino net 178 mokinius.

Džiugu, kad „Atliekų kultūros“ egzamine dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir suaugusieji Radviliškio rajono gyventojai. Šiemet suaugusiųjų grupėje maksimalų taškų skaičių per trumpiausią laiką surinko radviliškietė Andžela Ramoškienė. 

Sveikiname geriausiai „Atliekų kultūros“ egzamine pasirodžiusius dalyvius!

Egzaminą „Atliekų kultūra“ organizuoja UAB „VAATC“. Projektą globoja – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai: Utenos RATC, Panevėžio RATC, Klaipėdos RATC, Alytaus RATC, Marijampolės AATC, Kauno RATC, Šiaulių RATC, Tauragės RATC, Telšių RATC.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Paskutinis atnaujinimas: 2025-05-02 14:31:31