Asmenų su negalia sporto šventė „Ne, GALIU“ Utenoje
2024 m. Rugpjūčio 19
d.
Rugpjūčio 13 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Utenoje vykusioje Lietuvos asmenų su negalia sporto šventėje „Ne, GALIU“. Vienas dalyvis galėjo dalyvauti tik dviejose pasirinktose rungtyse. Į namus parsivežėme 10 medalių: 4 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos.
Labai gerai sekėsi bočios žaidėjams. Abi mūsų komandos pelnė medalius. Radviliškio 1 komanda (Angelė Šimatonienė, Vanda Astrauskienė ir Birutė Tamoninenė) užėmė antrą vietą, o Radviliškio 2 komanda (Gitana Čepienė, Petras Rudžianskas ir Vytautas Rančys) tapo šios rungties čempionais. Be sidabro medalio bočios rungtyje, A. Šimatonienė baudų metime į krepšį iškovojo bronzą. Algis Petrašiūnas žaisdamas šaškėmis, užėmė trečiąją vietą. Radviliškietėms moterims gerai sekėsi ir rankų lenkimas. Eugenija Mončauskienė užėmė trečiąją vietą, o Irena Vilniuvienė tapo šios rungties nugalėtoja.
Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybei už skirtą transportą nuvykti į sporto šventę.
Irena Vilniuvienė,
Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja
Paskutinis atnaujinimas: 2024-08-19 13:13:10