Asociacijai „Šniūraičių bendruomenė“ – jau 15 metų!
2022 m. Birželio 13
d.
Birželio 11 d. Šniūraičių kaime, Radviliškio seniūnijoje buvo minimas gražus gimtadienis – asociacija „Šniūraičių bendruomenė“ atšventė 15 metų gyvavimo sukaktį. Šventėje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas, kuris džiaugėsi, kad kaimas yra gyvas ir aktyvus, kad bendruomenė yra kaimo gyvenimo variklis ir gyventojai aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje. Mero pavaduotojas įteikė mero padėkos raštus už ilgametį dalyvavimą bendruomenės veikloje, visokeriopą pagalbą bendruomenei ir indėlį į kultūrinę veiklą bendruomenės nariams Juliui Algirdui Meškoniui, Fiodorui Jančenkovui, Rimgaudui Antanui Vaitekučiui, Stanislovui Šimaičiui ir ilgametei bendruomenės pirmininkei Audronei Motiejūnienei. Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė pasveikino bendruomenę įteikdamas saldžią dovaną – šakotį. Seniūnė gyrė bendruomenės aktyvumą ir džiaugėsi įgyvendintų projektų gausa. Iš tiesų per 15 gyvavimo metų bendruomenė paramą gavo ir įgyvendino daugybę projektų, kurių dėka sutvarkytos kaimo viešosios erdvės, įrengtas sporto aikštynas, lauko treniruoklių aikštelė, vaikų ir suaugusiųjų poilsio zonos. Pasveikinti bendruomenės atvyko ir Radviliškio rajono savivaldybės Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriaus specialistė Germantė Jucevičiūtė-Kluczynska, Mankiškių ir Daugėlaičių bendruomenių atstovai, buvusioji bendruomenės pirmininkė Danguolė Petrauskienė. Šventės dalyvius linksmino Šiaulių rajono Bridų filialo Aukštelkės moterų ansamblis „Šermukšnėlė“ (vad. Birutė Andriukaitienė),Radviliškio rajono Šaukoto kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vad. Egidijus Lubickas), Šniūraičių pramogų ir šokių salės ansamblis „Bendraminčiai“ (vad. Audronė Motiejūnienė) ir grupė Kometos.
Šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: UAB „Vidrena“, Albinai Morkūnienei, Kristinai Nagevičienei, Radviliškio seniūnijai.
Radviliškio seniūnijos informacija ir nuotraukos
Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-14 14:58:07