Pasirinkite kalbą

Naujienos

Ataskaitinė-rinkiminė konferencija Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijoje

2025 m. Rugsėjo 22 d.


Rugsėjo 20 dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijoje vyko ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Šiuo metu mūsų draugija vienija 176 narius. Į konferenciją susirinko 115 narių. Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pateikė veiklos ataskaitą už 4 metus. Ji buvo patvirtinta konferencijos delegatų. Pagal numatytą darbotvarkę delegatai balsavo už draugijos pavadinimo pakeitimą, įstatų kai kurių punktų keitimą ir nario bei stojamojo mokesčio padidinimą. Visi susirinkę draugijos nariai nubalsavo, kad mūsų draugijos pavadinimas bus „Radviliškio rajono asmenų su negalia draugija“.

Kandidatų, norinčiųjų užimti draugijos pirmininko postą neatsirado. Konferencijos dalyviai balsavo tik už dabartinę pirmininkę. Jūratei Bredulskienei patikėta dar vienai kadencijai vadovauti Radviliškio rajono asmenų su negalia draugijai. Atnaujinta ir draugijos taryba. Pasibaigus balsavimams, draugijos pirmininkė padėkojo buvusiems tarybos nariams už darbą. 

Susirinkę prie arbatos puodelio draugijos nariai diskutavo apie draugijos ateitį, domėjosi naujovėmis, kurios palietė daugelį žmonių, turinčių negalią. 

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio r. neįgaliųjų  draugijos pirmininkės pavaduotoja

Paskutinis atnaujinimas: 2025-09-22 08:59:23